Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο 2εβδομαδες αποχής απο το άθλημα ειπα να δοκιμάσω την καμελια είχα διαβάσει κάποιες κριτικές και αποφάσισα να πάω....στο στόχαστρο ήταν επίσης η ιονελα και η Κορίνα .....πήρα έναν καφέ απο τα everest και κατέβηκα κάτω...μπήκα κατευθείαν στον οικο και η ευγενική Τσατσα μου παρουσίασε την καμελια ήταν και άλλη δυο συναγωνιστές αλλά έφυγαν και έμεινα μόνο εγω.....η κοπέλα ειναι 25χ απο Μολδαβια μετρίου αναστήματος με μακρύ μαλλί πολύ καλό σώμα(8) αλλά η φάτσα ειναι για το πέος πολύ άσχημη,τσιγγάνα παίζει να ειναι...ομως η Τσατσα ανακοίνωσε Φούλ σεξ και αποφάσισα να περάσω....το δωμάτιο πολύ καθαρό ,έπειτα απο 8 λεπτά ήρθε η κορασίδα ,με κρύο βλέμμα είπε ένα γεια ,έβγαλε τα ρούχα και ειρθε πάνω μου και άρχισε να με φίλα στο στήθος και όλο το σώμα έπειτα μου έφερε τα ωραια βυζια της στο στόμα μου και άρχισα να τα γλυφω μανιασμένα....με ρώτησε με τα χάλια ελληνικά της αν θέλω καποτα ,ειπα όχι και άρχισε μια μέτρια προς χάλια πίπα με λιγο δόντι στα θετικά ειναι οτι μου έγλυψε τα αρχιδια ΈρωταςΈρωτας και οτι είχε ωραια θέα απο το καθρέφτη..μετά κάναμε 69 με το ωραίο μουνακι της που το γεύτηκα ( λεω να το κόψω αλλά δεν μπορώ) έβλεπα και το κωλαρακι της....πρώτη στάση στο σεξ ιεραποστολικό της το έβαλα όλο μέσα με δύναμη και αυτή ουριαζε( αλήθεια ψέματα? δν ξέρω) με παραλλαγές με το ένα πόδι στον όμο μου ,έπεσαν και πολλά γλωσσόφιλα σε αυτήν την στάση ΈρωταςΈρωτας,2 στάση αυτή απο πάνω κόπανιοταν αρκετά καλα και γρήγορα ,δεν είχε βάλει κρέμα ( πάλι καλα) και είχε ωραια αίσθηση ,μετά στα τέσσερα κοπαιοταν σαν τρέλη και εκεί με παραλλαγές την έφερα στην άκρη του κρεβατιού και την γαμαγα γρήγορα.....στο τελος της ζήτησα κωλο έβαλε λιγη κρέμα αλλά δεν έμπενε εύκολα και μου την έσπασε γιατι ήθελε να μου τον βάλει αυτή,μετά απο προσπάθεια τον έβαλα λιγο αλλά ποναγε είχα σηκώσει το ένα μου πόδι και μετά και το άλλο ,,αλλά δεν άντεχε η κοπέλα πονούσε Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!...της ειπα να σε χύσω στο στόμα και δέχτηκε μετά απο δυο λεπτά τελιωσα στο στόμα της καμελια,,,μιλήσαμε λιγο και έφυγε..αυτά απο την καμελια...Άσχημη με ωραίο σώμα και προσπάθη όχι τιποτο το τρελό ,δεν είχαμε χημεία .......
Υστερόγραφο 1: πήγα απο το φ40 για να δω την Κορίνα πολύ γλυκιά ,συμπαθητική ,θα τιμήθη,βρήκα καινούριο
έρωτα..ΈρωταςΈρωτας αντίθεση με την μονικα που είχε μια φάτσα ,λες και της σκότωσα τον πατέρα,τι να πω...Την πρώτη φορά ήταν πολύ καλή..μάλλον το σπερμα κάνει κακοΧμμμ;Χμμμ;
Υστερόγραφο 2: θέλω να βγάλω βιντεάκια απο το μπουρδελα όταν κάνω σεξ αλλά ειναι πολύ σκοτεινά και δεν μπορώ...οποίος ξέρει τροπο να μου στιλέτο μήνυμα ...
Υστερόγραφο 3 : είδα κάτι αστυνομικούς στην φυλης με τα μηχανάκια Ναι!Ναι!
Υστερογραφο4: παρακαλώ τους υπεύθυνους του σαίτηση να μου αφαιρέσουν το ban έχω μάθει πλέον..ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Να είστε καλα να γαμαμε πολύ και να κάνετε πιο αντικειμενικές κριτικές ..Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καμέλια
Α
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού