Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αν κ αρκετα ενεργό μέλος συνήθως δεν γράφω κριτικές.... Επειδή είναι το δεύτερο περιστατικό με την Τζούλια όμως ειπα να ενημερώσω.... Σήμερα ήθελα ένα μιλφ όσο γίνεται εμφανίσιμο κ με καλές υπηρεσίες..... Διάλεξα την Τζούλια αφού είχα βρεθεί παλιότερα αρκετες φορες..... Μπαίνω στο δωμάτιο κάνω μπανάκι κ η κοπέλα μπήκε την ώρα που πλεονάζουν χάρηκε κ ολας που είδε ότι είμαι καθαρός....μέχρι εδω όλα καλα..... Ξαπλώνω γλυφω λίγο τα βυζια της κ την βλέπω παει να μου βάλει προφυλακτικό..... Της λέω θέλω ελεύθερο στοματικό.... Νευριάζει κ μου λέει ε δώσε κατι παραπάνω.... Κάνω Φούλ προγράμμα κ κανεις δεν δίνει κατι παραπάνω!!!!!!!! Οκ της λέω αν θελεις μην με γλύψεις...... Εκεί ξενέρωσα άσχημα έπρεπε να είχα φύγει όμως σκέφτηκα πως αφού είσαι έτσι θα τα πάρεις κ στο στόμα..... Όντως άρχισε την πίπα ώσπου τελείωσα στο στόμα της..... Τα έφτυσε ξαναέκανα ντουζακι κ έφυγα ρίχνοντας μαύρο για πάντα στην συγκεκριμένη αφού είναι η δεύτερη φορά που μου κάνει παρόμοιο περιστατικό......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
41
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2019
Της ήταν ψυχικά δύσκολο να παίρνει πίπα χωρίς καπότα,για αυτό σου τα ζήτησε και νομίζω ότι είχε δίκαιο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1