Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Αννυ την "Πορνοσταρ" Μεγάλο χαμόγελο την ειχα βαλει στο ματι εδώ και καιρο για να τιμηθεί.Τον τελευταιο καιρο επαιζα μπαλα πιο πολύ στο Μεταξι ενώ σε καποιες μικροτσαρκες μου στη Φυλης δεν την ειχα πετυχει, οποτε εχτες που κατεβηκα στα σαλονια της Φυλης και την πετυχα δεν μπορουσα να μην την τιμησω.Ετσι αφου ειδα ότι παιζει αυτή στον ημιοροφο του Φωκαιας 27 όταν ολοκληρωσα την τσαρκα μου επεστρεψα για καταθεση.Εδωσα το μπλε στην συμπαθητικη τσα2 και περασα στο δωματιο.Το δωματιο καλο με όλα τα βασικα και την καθαριοτητα που αρμοζει για να κανεις σωστα την δουλεια σου Κατσικογάμης .Μετα από λιγο μπαινει και η Αννυ.Ειναι ένα κοριτσι γυρω στα 22 δηλωνει Ελληνιδα(απ την Αλβανια αλλα δεν με χαλαει καθολου)εχει συμπαθητικη φατσα που μου βγαζει κατι το προστυχο ,μικρο βυζι 1.5 περιπου αλλα στητο και αφρατη κωλαρα με ένα τατου ζαρτιερα νομιζω στο δεξιο μπουτι της.Γενικα εχει ωραιο πακετο το γκομενακι και μου φανηκε και καλο παιδι.Τεσπα αφου χαιρετηθήκαμε και ανταλλάξαμε ονόματα καναμε λιγο κουβεντα για τις ταινιες της και κατοπιν περασαμε στην πραξη.Προκαταρκτικα απ την πλευρα της δεν παιζουν.Ειναι στο χερι του καθενος να την χειριστει όπως θελει ετσι ώστε να ζεστανει το κλιμα πριν ξεκινησει το κυριως πιατο.Ετσι σε πεσμενο πεος με ρωτησε αν θελω ελευθερο η με καποτα(ειπα με)βεβαια ειχε την ταση και την θελησει να το παρει ακα στο στοματακι της.Πιπα με καπελο λοιπον αρχικα σε πεσμενο που όμως με την ωρα αρχισε η ανορθωση ενώ εγω παραλληλα την χουφτωνα στην κωλαρα της και τα βυζια.Το εβαζε ολο μεσα και όταν εφτανε στον πατο εμενε εκει για λιγο και δαγκωνε τη βαση του πεους.Η πιπα κρατησε σεβαστο χρονο με συνεχομενα ντιπ βοηθοντας και γω με τα χερια μου σε αυτό Ματάκι .Ευχαριστο γεγονος ότι επισης εγλυψε-ρουφηξε τις μπαλες πραγμα που γουστάρω τρελα.Στα του γαμησιου τωρα ξεκινησα ιεραποστολικα χωρις η κοπελα να εχει ιδιαιτερη συμμετοχη ενώ για την συνεχεια την οδηγησα στο μικρο καναπεδακι οπου εγω εκατσα καθιστος και αυτή πανω μου σε αναποδο καουγκερλ.Τριτη και τελευταια σταση στα τέσσερα στην ακρη του κρεβατιου οπου εκει την σφυροκοπησα εφαγε και δυο σκαμπηλακια στον ποπο της Ναι! μεχρι που εχυσα.Λιγο κουβεντουλα και αποχωρηση.

Μπορω να πω συνοπτικα μια καλη καταθεση όχι με μια "πορνοσταρ" αλλα με ένα κοριτσι ομορφο και συμπαθητικο που σιγουρα το 20αρι δεν το κλαις.Το μεγαλο μειον της η πολύ κρεμα που βαζει και η μετρια αισθηση που εχεις λογο του γεγονότος αυτου.Αυτα Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννυ
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2015
Σε γενικές γραμμές περίπου τα ίδια θα έλεγα. Όχι κορυφαίο αλλά τίμιο εικοσάρικο.
24 Φεβρουαρίου, 2015
Σωστος Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2