Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ανδριάννα είναι ένα από τα αγαπημένα μου πιπίνια!
Καστανή, ομορφούλα πιτσιρίκα, έχει τα πιασιματάκια της και είναι αρκετά τσαχπίνα.
Έχω περάσει 2 φορές τον τελευταίο μήνα με πολύ καλές εντυπώσεις.
Θα γράψω για την δεύτερη φορά την προηγούμενη Πεμπτη απόγευμα.

Μπαίνει στο δωμάτιο γδύνεται τελείως, πέφτει επάνω μου, μου προσφέρει τα βυζάκια της για γλείψιμο εναλλάξ και μετά αρχίζει τα γλειψίματα στα αυτιά μου, στο στήθος μου και σιγά σιγά κατεβαίνει ως την κοιλιά μου.Μου περνάει προφυλακτικό, κάπως μέτρια πίπα αλλά πολύ υπομονετικά και πάνω από 5 λεπτά. Με χαλαρώνει στο φουλ.Με ρωτάει πως θέλω, της βάζω να ξαπλώσει, της κάνω κι εγώφιλιά από το λαιμό μέχρι κάτω κι εκείνη με χαιδεύει.

Γλυφομούνι της έκανα πολύ λίγο γιατί είχα καύλες να τη γαμήσω.
Έβαλε λίγη κρέμα και ξεκινήσαμε ιεραποστολικό σε έντονους ρυθμούς.Έχει μικρό μουνί και ένοιωθα ότι έφτανα στον πάτο.Συμμετείχε αρκετά καλά, με κοιτούσε καυλιάρικα όλη την ώρα, με φίλαγε στο στήθος με αγκάλιαζε σφιχτά και κάποια στιγμή αρχίσαμε να φιλιόμαστε στο πρόσωπο.
Πλησίασα αρκετά κοντά να τη φιλήσω στο στόμα αλλά με απέφυγε διακριτικά.
Μετά έκανε ότι με φιλάει αυτή αλλά τελευταία με φίλαγε στη μύτη.Η τσατσά φώναξε περίπου στο 15λεπτο αλλά η Ανδριάννα στο μουνί της!

Με αυτά και μ'αυτά φτάσαμε σχεδόν στο 20λεπτο.
Συνέχισα έτσι όπως είμασταν αλλά σε πιο έντονους ρυθμούς.Αυτή ανταποκρίνονταν με ωραίες φωνούλες παθιάρικες και καυλιάρικες.
Ύστερα από λίγο ήρθε το τέλος με εμένα να στραγγίζω ανακουφισμένος μέσα της.
Με αγκάλιασε σφιχτάμε φιλησε γλυκά, μιλήσαμε λιγάκι και...αυτό ήταν!
Και τελικά μπορεί να μη την φίλησα όμως πιο gfe δεν γίνεται, πιστέψτε με, σας το λέω εγώ που έχω μεγάλη πείρα!!!

ΥΓ: Την ίδια, πολύ καλή εμπειρία με την Αντριάννα(προς μεγάλη του έκπληξη μάλιστα!) είχε το επόμενο πρωί και ο Beverlys που ξαναπεράσαμε μαζί!
Μόνο που είναι εγωιστής και δεν το αναφέρει καν γιατί φόλα την ανεβάζει και φολάρα την κατεβάζει!
Με τις υγείες του!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού