Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κολωνού 15 αριστερά, απογευματινή, 1 Φεβρουαρίου. Η Μόνικα είναι ένα καστανό αδύνατο στυλιάρι πιτσιρίκι, πολύ καυλόφατσα. Στο σαλόνι με κοίταξε παιχνιδιάρικα (έχει πολύ ωραία μάτια) και μου έβγαλε γλώσσα με νόημα...Μπήκα επειδή μου φάνηκε ότι της άρεσα. Στο δωμάτιο ήρθε χαμογελαστή φορώντας μόνο μια κόκκινη καρέ φούστα και κάτι γόβες μαύρες και δεν έβγαλε τίποτα. Με ρώτησε αν θέλω πίπα και μου πέρασε αμέσως το προφυλακτικό. Αδιάφορη τελείως η πίπα της, με κοιτούσε όμως έντονα. Με ρώτησε πως θέλω, ανασήκωσε το φουστάκι της (μουνί ελαφρώς αξύριστο και μικρό) και ξεκινήσαμε ιεραποστολικό. Σχεδόν αμέσως επιχείρησα να τη φιλήσω, έκανε για λίγο τη δύσκολη, αλλά σιγά τα πεταχτά φιλιά έγιναν βαθιά γλωσσόφιλα.
Όσο πέρναγε η ώρα γινόταν πιο επιθετική. «Είσαι καύλα» μου έλεγε. Δεν αλλάξαμε στάση. Όταν τελείωσα, κάτσαμε λίγο αγκαλιά και μου είπε ότι της αρέσουν πολύ τα φιλιά, καυλώνει. Μου σκούπισε τα σημάδια από το κραγιόν και μου είπε να μην πω στην τσατσά ότι φιλάει (και δεν το είπα, αλλά το λέω σε σας). Συνεχίσαμε 2-3 λεπτά τα γλωσσόφιλα σε κλίμα GFE και όταν κατάφερα να την ξεκολλήσω από πάνω μου, μου είπε να πλυθώ λίγο μη μας καταλάβουν… Ρομαντικό πλάσμα, κορίτσι της διπλανής πόρτας, δεν πέρασα και άσχημα, αλλά από σεξ λίγα πράγματα…Για γλωσσόφιλα βέβαια καλή, αρκεί να μην το πείτε στην τσατσά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2015
Γιατι αν το πουμε στην τσατσα θα την κανει ντα Ναι!Ναι! Τα κυνηγαει τρελα τα γλωσσοφιλα αλλα παραμενει φολα σε όλα τα υπολοιπα.Μονο για οποιον θελει αποκλειστικα γλωσσοφιλα προτείνεται αλλιως μακρυα...
24 Φεβρουαρίου, 2015
Πολλες μου το εχουν πει αυτο. Λες και οταν βγω απο το δωματιο δεν εχω αλλη δουλεια απο το να παω να συζητησω τα γεγονοτα λεπτομερως με την τσατσα...
25 Φεβρουαρίου, 2015
Και εγω νομιζα με τετοιο τιτλο οτι της τα δωσες ακα στη μητρα... γιατι εμενα τοτε μου το λενε αυτο συναγωνιστη...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3