Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...τα στερητικά , με χτύπησαν με παράξενες φοβίες και μ'έπιασε ένας παράξενος πανικός.
στο δρόμο ένα πρεζάκι πεσμένο κάτω εξώπορτα μιας πολυκατοικίας με ένα ξυράφι έκοβε μια άσπρη σκονη...
...αντίκρυσα ένα λυγερόκορμο ξανθό με κάπως ξινό χαμόγελο , ο τσάτσος διέγνωσε ότι είμαι "εύκολο θήραμα" και έτσι θήρεψε ένα ρόζ χαρτάκι απο την τσέπη μου, και σα να μην έφτανε αυτό , μες την τσατσιά του και την πουστιά του , με παρότρυνε να του δώσω γρηγορότερα το ρόζ για να θηρέψει και κανάν άλλο χάνο απο μια παρέα στο σαλόνι ,πρίν εξαφανιστούν απο το τσαρδί ...
...λίγες φευγαλεες χειλεο τραχηλικές επαφές εκατέρωθεν , λίγες θωπείες των μαστογλουτιαίων ισχνών καμπυλοτήτων της και το πέος ήταν έτοιμο προς πεολειχία...
...κάθησα ύπτια αναστέναζα κοιτώντας το ταβάνι,με τις παλάμες μου στο πίσω μέρος του κεφαλιού , αισθανόμουνα τις ανιούσες αισθητικές οδούς να ερεθίζουν το λιμβικό μου ενώ η κοπέλα μου στοματομάλασε το πέος μου...
...πρώτη στάση , η "απο πάνω μου" , η πύελός της βίαια παλλόταν κατακόρυφα επι του πέους μου δινοντάς μου τη δυνατότητα να θαυμάζω την υπέροχη σιλουέτα της...
...δεύτερη στάση η "κυνική" μέχρι τα υγρά να εκχυθούν στο πλαστικό.
...το άλγος που με οδήγησε μετάξι κάπως υφέθηκε ξεπλένοντας απ'τη μνήμη μου επώδυνες παραστάσεις και πληροφορίες...
καθόμουν στη μπάρα ρουφώντας το καφεϊνικό υγρό μου , κοιτώντας αδιάφορα απ'τη τζαμαρία έναν "καρνάβαλο" να προσπαθεί να καλυφθεί απ'τη βροχή παλεύοντας ν'ανοίξει την ομπρέλα "της"...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2015
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, TEGE

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2015
Ακόμα μια φορά απολαυστικος....και τονοτικος θα τολμισο να πω...Σαν ενα ρόφημα καφεινης Προσκύνημα
23 Φεβρουαρίου, 2015
την καλησπέρα μας Καπέλο
24 Φεβρουαρίου, 2015
(Πόσο μα πόσο ίδιο αίσθημα)...το άλγος που με οδήγησε μετάξι κάπως υφέθηκε ξεπλένοντας απ'τη μνήμη μου επώδυνες παραστάσεις και πληροφορίες...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3