Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σήμερα το απόγευμα κατά τις 17:30 επισκέφθηκα τη Μαρσέλα. Στο Parking βάζω 10 γιατί κατάφερα να βρω πολύ εύκολα θέση, μάλλον λόγω της ημέρας.

Για να μην τα πολυλογώ εμφανίστηκε η Μαρσέλα, γύρω στο 1,65 - 1,70 με τα τακούνια, μελαμψή λεπτή κοπέλα, με σχετικά μακρύ καστανό σκούρο ψιλοφουντωτό μαλλί. Ωραίο έως πολύ ωραίο κορμάκι χωρίς ίχνος κυταρρίτιδας με νεανικό μικρό (1,5) στητό βυζί. Πρόσωπο σχετικά όμορφο, καυλιάρικο, ψιλοσκυλέ.

Έκανε λίγο νάζια στο δωμάτιο αλλά εγώ πέρασα κυρίως λόγω των καλών κριτικών που είχα διαβάσει.

Μπαίνει μετά από κανά 3λεπτο στο δωμάτιο. Τη χαιρετάω τη ρωτάω από πού είναι. Ουκρανία μου λέει και μου πιάνει το χέρι να τη χουφτώσω. Πρώτη υποψία ξενερώματος.

Τη χαιδευω, της πιάνω λίγο το στήθος, της γλύφω τη ρόγα, της φιλάω το λαιμό. Εκεί καταλαβαίνω ότι φιλάκια δεν παίζουν ούτε κατά διάνοια. Τουλάχιστον όχι σε εμένα αν κρίνω από ορισμένες προηγούμενες κριτικές. Δεύτερο ξενέρωμα.

Κατεβαίνει μου περνάει σκουφάκι και αρχίζει να μου παίρνει πίπα στα όρθια κατά της διάρκειας της οποίας αρχίζει να... βογγάει λες και τη γάμαγαν. ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο! Η πίπα κανονική. Ούτε ξενέρωτη ούτε κάτι το φοβερό.

Εκεί κοντέυει να μου πέσει αλλά αυτοσυγκεντρώνομαι βλέποντας το κορμάκι της.

Μετά από λίγο κινείται προς το κρεβάτι να στηθεί στα τέσσερα. Της λέω ότι προτιμώ κανονικά.

Αρχίζω να την πηδάω με αυτή να βγάζει ψιλοαληθοφανή βογγητά. Γενικά όμως δεν έδειχνε ιδιαίτερη θέρμη. Είχε αράξει κάτω και βόγγαγε.

Τέσπα, ο συνδυασμός της εξωτερικής της εμφάνισης και του στενού αιδοίου της με βοήθησαν να χύσω.

Με χαιρέτισε στέλνοντας μου φιλάκι από απόσταση. Αυτό ήταν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρσέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
496
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2015
Αν πιστεύεις αυτά που γράφει ο alkisss, πολύ απλά την πάτησες! Λύπη
23 Φεβρουαρίου, 2015
Κοιτά φιλέ σίγουρα η Μαρσέλα απο τη Γιάννα είναι πόλυ καλιτερη εγώ μια φορά πέρασα καλά εσύ απο οτι κατάλαβα έτσι και έτσι ωραία η κριτική σου πάντως
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2