Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Καμέλια την είχα δει το φθινόπωρο σε τσάρκα μου και ήθελα να την γνωρίσω καλύτερα...Όταν πήγα ξανά να την βρω είχε αποχωρήσει για την πατρίδα της όπως συνηθίζει ανά τακτά χρονικά διαστήματα...
Απ'ότι πληροφορήθηκα θα είναι πλέον στη πρωινή βάρδια του συγκεκριμένου ιδρύματος...Πέρασμα από εκεί μέσα στο Σαββατοκύριακο και επιλογή της Καμέλια για τα ενδότερα...
Έδωσα το εικοσάρικο και πέρασα αβλεπί δωμάτιο.Ήρθε αμέσως δεν είχα βγάλει τα ρούχα μου καλά καλά και ξεκινήσαμε τα φιλιά και τα προκαταρκτικά.Τριψίματα με τις βυζάρες της επάνω μου και τέτοια...Γλυψίματα στα αυτιά και κάποια φιλιά σε λαιμό και σώμα...Έναρξη του στοματικού,άψογο με ωραίο ρυθμό,χωρίς χρήση χεριού και με καραμέλωμα στα α@@@κια για ώρα...Έναρξη στο σεξ σε πισωκολλητό όπου το στήσιμό της ήταν άψογο.Αλλαγή για να έρθει από πάνω και να χουφτώνω τα βυζιά της...Τέλος ιεραποστολικό με πεταχτά φιλιά,βογγητά και αληθοφανείς αναστεναγμούς.
Μία πολύ καλή συναντηση με μία κοπέλα που πραγματικά το κατέχει το αντικείμενο καλά...Είναι κατ'εμέ πολύ καλή επαγγελματίας και τη συστήνω ανεπιφύλακτα!

Αυτά για την Καμέλια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καμέλια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2015
Συμφωνω!Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1