Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έπειτα απο μια κουραστική εβδομάδα είπα να εκτωνοθω λιγοΝαι!..είχα ακούσει οτι η καμελια απο Φωκαίας έδινε κωλο ,μου άρεσε κιόλας λέω ας πάω...μόλις μπήκαν είδα μια άλλη κοπέλα με χάλια πρόσωπο αλλά ωραίο σώμα έδινε και κωλο..αλλά λεω άστο..και έφυγα...πήγα κατευθείαν στην τζουλια που ήξερα οτι ήταν εκεί ΈρωταςΈρωτας....είπα στην Τσατσα θέλω δυο φορές σερί με την κοπέλα Ναι!Ναι! οκ μου είπε, έδωσα το 40 και περίμενα ανυπομονετικά την κορασίδα...Έρωταςειρθε μέσα ,άρχισε να με γλύφει στο στήθος και στο λαιμό όπως έκανα και εγώ Ναι! και μετά άρχισε μια πολλή καλή πίπα ,έγλυψε και τα αρχιδια μου για κάμποση ώρα,έβγαλε την γλώσσα της και χτύπαγε τον πουτσο μου πάνω της Έρωταςέπειτα σηκώθηκα και μου έσπερνε πίπα στα όρθια ...69 πλέον δεν κάνω σε μπουρδελο το φοβάμε...μου πέρασε καποτα και πρώτη στάςη ιεραποστολικο ,ωραία αίσθηση δεν πιστεύω να είχε βάλει κρέμα...αρκετή συμετοχη έλεγε και βρωμμολογα ΈρωταςΝαι! ωραία πουτσα έχεις ,γαμισε με έτσι και τέτοια..έπειτα ξανά πίπα..και μετά με καβάλησε Έρωτας πολύ καλή ,με αρκετά βογκητά (δεν ξέρω αν ήταν αληθινά ,πως τα αναγνωρίζω δεν ξέρω)..έπειτα στα 4 ..και μετά της ζητάω κωλο Κουλ και στήνετε πλαγιά με την τρομερή κολαρα της...μπήκα εύκολα ωραία αίσθηση αλλά δεν αντέχει πολλή μου έλεγε να γυρίσουμε σε μουνι...λιγο μουνι και πάλι κωλος στα 4 ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης..δεν άντεχα άλλο είχα κουράστηκη κιόλας της λεω έλα να σε τελειώσω αρχίζει πάλι την πίπα και μου τράβαγε μαλάκια μέχρι να χύσω όπως και έγινε στα βυζια τηςΈρωτας..Μου λει θα βγω και θα ξαναέρθω σε λιγοΝαι! οκ της λεω...και τώρα πέχτυκε πουστια απο την Τσατσα..ερχεται ξανά η κορασίδα μέσα και μου λει επειδή κάτσαμε μέσα 20 λεπτά τώρα μας μένουν μόνο 10 ΘυμόςΘυμός..ακούστε εκειΜαλακίαΜαλακία δεν φταίει η κοπέλα αλλά οκ δεν είπα τιποτα...της λεω πάρε μου πίπα και γλύψε τα αρχιδα και αυτό έκανε με πάθος Έρωτας μετά απο αρκετή δυσκολία τελιωσα για 2 φορά..αυτά, δεν ξέρω αν έκανε λάθος η όχι η τσατσα...Ακούω άποψης απο τους βετεράνους..Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Α
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2015
Μαλακία παίχτηκε δηλαδή. Αν έβγαινες και ξανάμπενες το ίδιο θα σου λεγε? (αν δεν το χες αποφασίσει εκ των προτέρων).Αφού όμως συναγωνιστή ξεμπούκωσες δεύτερη φορά και όλα καλά τι να πω δε μαμιέται...
14 Φεβρουαρίου, 2015
πρωτα πληρωνεις χυνεις μια φορα και μετα ξαναπληρωνεις για την δευτερη ετσι εχεις εξισου τον ιδιο χρονο να ξαναγαμησεις και βεβαια αφηνεις και την κοπελα να παει και σε αλλο τουλαχιστον δωματιο αν εχει ετσι ωστε να ανακαμψεις καλα καλα και να της ξεσκισεις το κωλαντερο με υσηχια ,ετσι ειναι ο τροπος που εκτιμουν οι τσατσαδες τα λεφτα ,εσυ τα εδωσες και σου πιστωσε λιγο χρονο παραπανω και με αγωνια αν θα ξαναχυσεις παντα να ξερεις αν θες διπλο θα πληρωνεις 2 φορες
14 Φεβρουαρίου, 2015
οκ guys ευχαριστω για τις συμβουλεσ σας..πρεπει να παθεις για να μαθεις..αλλα δεν πειραζει Ναι!Ναι!
Α
αεκαρα
14 Φεβρουαρίου, 2015
ρε μαν λες οτι φοβάσαι για 69 και δε φοβάσαι π σ κάνει άκα?
Ωραίος..
14 Φεβρουαρίου, 2015
εγω μια φορα ενω εκανα ενα σεξακι εκατσα 10 ισως λιγο παραπανω μετα πηγα για καφε αλα ειχα καβλες παλι ετσι ξαναπηγα μετα απο καμια ωρα εκατσα παραπανω και τελειωσα στη φωκεαςνομιζω πριν 2 χρονιαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
S
skatharozoumhs
14 Φεβρουαρίου, 2015
το 69 ειναι πιο επικίνδυνο απο το ακαποτο..
ενας φιλος απο εδω ο Ntountaras ειχε πει οτι δεν εχει κολησει τιποτα απο τα 20 χρονια που παει σε μπουρδελα γιατι 1 δεν γαμαει ακαποτα και 2 δεν κανει γλυφομουνι...ΠροσκύνημαΓερο-μύστης
Υστερόγραφο: μωλις τωρα παρατηρησα μια πιπιλια στο αριστερο μερος του λαιμου μου..ΛΟΛΛΛΛ απο το ρομαντικό γαμισι ΈρωταςΈρωτας
Α
αεκαρα
15 Φεβρουαρίου, 2015
Αγαπητοί αδελφοί εν πόρναις,να μην δίνετε ποτέ των ποτών μπροστά χρήματα για μελλοντικό γαμήσι εν Ελλάδι.Όπως επισήμαναν οι συναγωνιστές,η τσατσά πίστωσε όσο χρόνο παραπάνω ήθελε εκείνη,αν το θυμήθηκε κιόλας και εσύ κλαίς ένα 20αρικο.Καλύτερα να τραβάς το μανίκι σου κανονικά και αφού φύγεις και πάς καμία μικρή βολτίτσα καταναλώνοντας και κάποιο σνακ για να ανακάμψεις,ξαναπάς και της δίνεις το κωλάντερο στο χέρι.Και όλα αυτά γιατί οι τσατσάδες γαμιούνται στην κυριολεξία.Δεν έχει θέμα η πουτάνα και έχει η λεκανατζού.Κάτι τέτοια κάνουν και σου σπάνε τα παπάρια.Κρίμα.
16 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όλα επικυνδινα είναι....και δεν είναι ....!!!! Γαματε γιατι χανομαστε....Τσαμπα το 40αρη τυπε....πιο πολύ σε κούρασε παρα σε ικανοποίησε....δεν πηγαινες για προπόνηση καλητεραΚουλ
16 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι εννοείς όλα ειναι και δεν ειναι?
Α
αεκαρα
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9