Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μια mini τσάρκα στα μαγαζιά από την Αγίου Πέτρου,τα μαγαζιά στο Φυλής 134,φτάσαμε στο Φυλής 66Α.Εκεί η κυρία μας παρουσίασε την Άννα.Έναν παίδαρο εκ Ρωσίας με κάτι ματάρες άλλο πράγμα.Όχι μόνο σε χρώμα που παίζει να είναι φακοί επαφής,αλλά σε έκφραση.Φορούσε ένα ωραίο διχτυωτό πλεχτό κορμάκι μαύρου χρώματος.Εντυπωσιαστήκαμε,αλλά φύγαμε να δούμε και τα άλλα μαγαζιά.Μιας και δε βρήκαμε κάτι πιο αξιόλογο αποφασίσαμε να ξεφορτωθούμε το χαρτονόμισμα των 20 ευρώ στην Άννα.Μπήκαμε,πληρώσαμε την κυρία,μιας και είχαμε δει την κοπέλα,και μοιραστήκαμε στα δωμάτια-αποθήκες του μικρού αυτού οίκου.Σαν χώρος όχι κάτι ιδιαίτερο.Αλλά ήταν καθαρός,παρά το μικροσκοπικό του μέγεθος.Μετά από λίγο ήρθε και η Άννα.Εξαιρετική κοπέλα εμφανισιακά.Άρχισε κάτι φιλιά στο σώμα,χάδια κλπ και σε λίγο ήμουν έτοιμος για το προφυλακτικό το οποίο πέρασε με το στόμα.Η πίπα της ήταν βαθιά,με καλό ρυθμό και χωρίς δόντι.Αρκετά καλή εν ολίγοις.Μετά την έστησα στα 4.Ωραίο στήσιμο με ανοιχτά τα πόδια και είσοδος στο όμορφο αποτριχωμένο μουνάκι της!Για τη συνέχεια ήθελα να δοκιμάσω την απλή στάση του ιεραποστολικού,που όμως λίγες κάνουν σωστά.Αυτή ξάπλωσε ωραία,άνοιξε τα πόδια και δέχτηκε όση πίεση ασκούσα χωρίς δυσανασχέτηση.Μετά από λίγο της ζήτησα να καβαλήσει,μιας κι έχει κορμάρα και ωραία βυζιά.Δεν είπε όχι και καβάλησε,πάρα πολύ ωραία και με σωστό ρυθμό.Κάπου εκεί ήρθε το τέλος.

Εν κατακλείδι η κοπέλα είναι πάρα πολύ καλή.Κουκλάρα,κάνει ωραίο σεξ,και δε δυσανασχετεί.Δυστυχώς δύσκολα τη βρίσκουμε,μιας και δουλεύει νύχτα,εχθές ήταν η εξαίρεση απ΄ότι μου είπε.Θα την ψάξω ξανά όμως,διότι πέρασα καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.943
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2015
"Δυστυχώς δύσκολα τη βρίσκουμε,μιας και δουλεύει νύχτα,εχθές ήταν η εξαίρεση απ΄ότι μου είπε"Ναι!Ναι!Ναι! Τυπε η κοπελα δουλευει σχεδον καθε μερα απογευμα και πολλες φορες συνεχιζει και νυχτα!
09 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι παπαριές μου είπε τότε...Θα την επισκεφτώ ξανά.
27 Φεβρουαρίου, 2022
Αν εννοείς τη Άννα ιλονα σε μένα ήταν μεγάλη φόλα δε έκανε το παραμικρό όλα αγγαρεία σεξ αγγαρεία πίπα αγγαρεία μετανιώσα πολύ που πήγα έστω και μια φορά μαζί της.
J
jimakos900
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3