Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καθε φορα και καλυτερη η Ευα, τρυφερη με πολυ καλη διαθεση οπως ακριβως την ξερω. Μαζι της δουλευε η Αννα, μου προτειναν παρτουζα στα 30 ευρω, το σκεφτηκα λιγακι αλλα αποφασισα να περασω στα σιγουρα χερια της Ευας μιας και δεν ειχα αποψη για τις υπηρεσιες της Αννας. Περασα στο δωματιο και μετα απο 5 λεπτα ηρθε η Ευα χαμογελοντας λεγοντας μου οτι χαθηκες μουρο μου κλπ. Αρχισε με φιλια στο σωμα και συνεχισε με γλωσσοφιλα. Ηταν σε πολυ καλη διαθεση, ξεκινησε πιπα και παραλληλα μου εκανε και ισπανικο με τις πεσμενες αλλα πλουσιες βυζαρες της. Την γυρισα σε 69 και θυμηθικα την προηγουμενη φορα που πηγα μαζι της, πραγματικα δεν χορτασα να γλυφω την μουναρα της, την γυρισα σε κανονικη θεση και αρχισα ενα απαλο γλυψιμο πρωτα στην κλειτοριδα της και μετα γυρω γυρω στα χειλη του αιδιου της. Η Ευα εδειχνε να το απολαμβανει παρα πολυ,μιλουσε ρωσικα και μου ελεγε συνεχως ναι μουρο μου. Μου ζητησε να την γαμησω στα 4, εκανε πολυ καλο στησιμο και της τον εβαλα μεσα! Πολυ καλη συνευρεση, το απολαυσαμε και οι δυο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Εύα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
242
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού