Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το συγκεκριμενο μιλφ την Αννα την εχω δει σε πολλες τσαρκες μου αλλα ποτε δεν μπηκα καθως δεν είναι του γουστου μου εμφανησιακα.Προχτες όμως ανεβαινω για άλλη μια φορα στον οροφο του τσαρδιου αυτου.Ησυχια στο σαλονι καθως δεν ειχε κοσμο και εμφανίζεται η Αννα.Ψηλο μιλφ με κοντο μαλλι,ποδαρες,κωλαρα,βυζι φυσικο μικρο και φατσα μετρια.Δεν ειχα σκοπο να την παρω αλλα καθως εφευγα κανει την κινηση ματ σκυβει μπροστα μου και καλα για να πιασει κατι που της επεσε και τουρλωνει την κωλαρα της.Αυτη η εικονα μου εμεινε στο μυαλο και παροτι εφυγα προσωρινα επεστρεψα με σκοπο να την παρω.Ετσι δινω το 10αρικο και μπαινω στο δωματιο δεξια της πορτας.Και μονο στην ιδεα της κωλαρας της ειχα καβλωσει καθως την περιμενα να ερθει ετσι ηξερα ότι η μαχη θα είναι συντομη.Μπηκε μεσα μετα από λιγο και την περιμενα ορθιος αλλα με παροτρυνε να παμε στο κρεβατι.Ετσι ξαπλωσα να με περιποιηθεί.Ουσιαστικα εκανε κατι ελαχιστα και συντομα γλυψιματα στο λαιμο,στηθος μου εδωσε και ένα πεταχτο φιλι στο στομα και στη συνεχεια κατεβηκε προς τα κατω εκανε ένα ελαχιστο περασμα απ τα μπαλακια και κατοπιν εβαλε καποτα με το στομα και αρχισε την πιπα.Η πιπα της μονοτονη θα ελεγα όχι ιδιαιτερα βαθεια ενώ ειχε ένα χαρακτηριστικο και συνεχομενο σπαστικο "μμμ" που πιο πολύ μου προκαλουσε γελιο παρα καβλα.Επισης ειχε παραλληλο παιξιμο με το χερι της.Παρολα αυτά λογο της μεγαλης καβλας που ειχα και λογο σχετικης αποχης παρεδωσα πνευμα και ετσι δεν προλαβα να την γαμησω να δω τι κανει και στο σεξ.ισως καποια άλλη φορα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2015
Αυτη δινει γλωσσοφιλα και στα ρομαντικα Πακια!Ναι!
03 Φεβρουαρίου, 2015
Το γνωριζω αλλα αυτό κανει ακομα πιο cult την ολη φαση Ναι!Ναι!Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2