Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συμφωνώ σχεδόν σε όλα με τον professorx στη προηγούμενη κριτική Χαμόγελο Λιγο πιο αδύνατη απο οτι την ήθελα, ειδικά στα πόδια, σκέφτηκα αρχικά να φύγω, αλλά λίγο το ομορφούτσικο χαμογελαστό προσωπάκι και κυρίως μια αίσθηση άβγαλτου, λίγο αθώου που μου έβγαζε με έκανε να περάσω και δε το μετάνοιωσα. Μικρή αναμονή και το μωρό ήρθε χαμογελαστό στο δωμάτιο. Ωραίο βυζάκι, καλό στην αίσθηση, αλλά με μηδενική ανταπόκριση (αυτή τη ρόγα δε μπόρεσα να τη καυλώσω με τίποτε !!!), αντίθετα οταν τράβηξα το μωρό κοντά μου όρθιο και άρχισα να το χαιδευω και να το φιλάω στο σώμα, τα βυζάκια και τη κοιλιά είχε μια μόνιμη ανατριχίλα στα πόδια που μου έδειχνε ότι το μωρό ανταποκρίνεται πολύ θετικά. Καμμία βιασύνη απο το μωρό απολάμβανε τα φιλάκια με μικρούς αναστεναγμούς και με το χέρι να έχει γραπώσει τον Περικλή και να τον παίζει ασταμάτητα. Στήσιμο με πρόσωπο και χέρια προς τον καθρέπτη και χούφτωμα και φιλάκια στο μικρό κωλαράκι. Η συνέχεια στο κρεβάτι όπου αφού χαλάρωσε λιγάκι άνοιξε σιγά σιγά τα πόδια και με άφησε να της περιποιηθώ για πολή ώρα ένα όμορφο μουνάκι το οποίο μετά απο λίγη ώρα είχα φουντώσει, είχε υγρανθεί και είχε ανοίξει διάπλατα!!! Πρέπει να ομολογήσω ότι ευχαριστήθηκα γλύψιμο για ώρα, καθώς το απολάμβανε με μικρές κραυγούλες και δε με σταμάτησε μέχρι τελικά να τελειώσει πιέζοντας μου το κεφάλι στο μουνάκι της ... όλη την ώρα το χέρι της έπαιζε το εργαλείο μου και απο ένα σημείο και μετα έπρεπε να το απομακρύνω για να μη με τελειώσει. Στη συνέχεια όπως ήταν ξαπλωμένη μου πήρε μια σύντομη πίπα ακα αλλά προτίμησα να της βάλω τα αρχίδάκια στο στόμα τα οποία περιποιήθηκε για πολύ λίγο (φαίνεται δε το έχει ακόμη αλλά και λόγω του ότι ήμουνα ξυρισμένος δε δυσανασχέτισε και τις 2 φορές που της έβαλα τα μπαλάκια στο στόμα. Στή συνέχεια ιεραποστολικό με προσοχή γιατί και σε μένα πονούσε και δεν γινότανε πολύ καλή διείσδυση, φιλάκια στο λαιμό και τα μαγουλα με χαμόγελο και γελάκια αλλά όχι στο στόμα. Το τελείωμα ήρθε σ αυτή τη στάση και αφού η τσατσα είχε φωνάξει διακριτικά 2-3 φορές (βέβαια η κοπέλα έμεινε αρκετή ώρα στο δωμάτιο και δεν έδειξε καμμία βιασύνη). Αποχώριση με χαμόγελο και φιλάκι ... γενικά μια πολύ καλή εμπειρία, έχοντας κατα νου ότι το κορίτσι είναι άβγαλτο και θέλει μια καθοδήγηση και φροντίδα Χαμόγελο
Επειδή ξαναπήγα 2 μέρες μετά, το σκηνικό ήταν ακριβώς το ίδιο μόνο αυτή τη φορά με τελείωμα ακα στα όμορφα στηθάκια της με ισπάνική με αυτή ξαπλωμάνη και μένα απο πάνω της .... αυτή είναι η δική μου εμπειρια με τη κοπέλα που με άφησε αρκετά ικανοποιημένο ... για όσους θέλουν ενα πιπίνι σχετικά άβγαλτο συνιστάται !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
black panther
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
901
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2015
Ωραίος! Εσύ ήσουν τυχερός και την έγλυψες κιόλας, σε εμένα δεν έκανε 69.
03 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έκανε 69, αλλά όταν αποφάσισε να μ αφήσει να τη γλύψω δε σταμάταγε με τίποτε μέχρι να τελειώσει Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2