Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή το μεσημεράκι , έχοντας κάνει ήδη μία μέτρια κατάθεση στο Αλκαμένους 117 , συνέχισα την βόλτα μου στην Διδύμου με σκοπό αν πετύχω την Μαρία εδώ να την ξαναπάρω , μίας και στην προ δεκαημέρου συνεύρεση μας είχα μείνει άφωνος με την συμμετοχή της…. Υπηρεσία σήμερα στον οίκο δούλευε ένας “κύριος” που δεν έχω ξαναδεί , μου ανακοίνωσε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες , πρώτη εμφανίστηκε η Σοφία η μελαχρινή κατσαρομάλλα και μετά η Μαρία , δεν πρόλαβε να μου πει ότι κάνουν και παρτούζα με 30 ευρώ και είχε βγει ήδη το 20έυρω από την τσέπη μου.
Πέρασα στο δωμάτιο , έκανα ένα φρεσκάρισμα στον νιπτήρα και λογικά κάποια νερά έπεσαν στο πάτωμα , αυτό έκανε την Μαρία μόλις μπήκε στο δωμάτιο να ανησυχήσει μήπως φάω καμιά γλίστρα γιατί όπως είπε της έτυχε με πελάτη πρίν 2-3 μέρες. Για να μην ξαναγράφω και να περάσω κατευθείαν στο θέμα που με έκανε να γράψω πάλι κριτική όλα έγιναν το ίδιο όπως γράφω εδώ http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/didumou-18v/#jr_review_46964 μέχρι να μου φορέσει προφυλακτικό και την στήσω στα τέσσερα…
Ο σκοπός που γράφω αυτή την κριτική είναι ότι τον τελευταίο καιρό παρατηρώ μία έξαρση από περίεργα περιστατικά και μάλλον επικίνδυνες ιερόδουλες , είναι η τρίτη διαφορετική πουτάνα που παίρνω τον τελευταίο ενάμιση μήνα και έχει “περίεργη” συμπεριφορά , αλλά σαν το σημερινό επεισόδιο δεν έχει ξαναγίνει… Για τις άλλες δύο(η μία δούλευε Αλκιβιάδου και σταμάτησε πρόσφατα , ενώ η άλλη δραστηριοποιείται ακόμα και σήμερα σε οίκο πέριξ της Λιοσίων) είχα ενημερώσει πρόσφατα με πμ και τον μέγιστο συναγωνιστή professorx μιας και γνωρίζω ότι ήταν κοινά μας στανταράκια.
Μου φόρεσε λοιπόν το προφυλακτικό , την έχω στημένη στα τέσσερα και την γαμάω δυνατά , άρχισε να φωνάζει σκίσε μου το μουνί , έτσι γάμαμε , χύσε το μουνάκι μου και ξεκινάει ο παρακάτω διάλογος…..
- Σου αρέσει να σου σκίζω το μουνάκι σου ?
- Ναι μου αρέσει , σκιστο
- Θέλεις να χύσω στο μουνάκι σου? Την ρωτάω επίτηδες
- Ναι θέλω να χύσεις το μουνάκι μου , απαντάει .
- Μωρό μου να βγάλω το προφυλακτικό να χύσω μέσα στην μουνάρα σου , ρωτάω
- Ναι , απαντάει και συνεχίζει να χύσεις στην μουνάρα μου και μετά θα πλυθώ εγώ μην σε νοιάζει….
- Συνεχίζω εγώ , να σε χύσω μέσα στο μουνί και μετά να τον πάρεις στο στόμα να μου τον καθαρίσεις , της λέω.
- Ναι μωρό μου χύσε στην μουνάρα μου και μετά θα στον κάνω λαμπίκο……
Πολύ ψύχραιμος σταμάτησα να την γαμάω , βγήκα από μέσα της έβγαλα το προφυλακτικό και της τα έδωσα στο στόμα. Δεν θα γράψω κάτι άλλο , ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του……

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.792
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2015
"...στο μουνάκι σου...", "...στη μουνάρα σου...", "...στο μουνί σου..."

Ρε τύπε κατέληξες τελικά;Για να γαμήσεις πήγες ή για να λύσεις το Μεσανατολικό;

Όλα τα περίεργα συμβαίνουν σε εσένα όταν πας να γαμήσεις:

Με τη μια, κάνεις συμφωνίες.Με την άλλη, ανοίγεις κουβέντα.Με την τρίτη, κάνεις 69 στα όρθια.

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!
D
Dude007
02 Φεβρουαρίου, 2015
Την μια την καταλαβαμε , αυτη που σταματησε!Κουλ Περιξ Λιοσιων υποπτευομαι για ποιας λες!Χμμμ;
02 Φεβρουαρίου, 2015
Αρχηγέ μπράβο αφενός που ενημερώνεις τον γαμησιακό σύμπαν του Bourdela,αφετέρου δε που μπόρεσες και σκέφτηκες με το πάνω καεφάλι πάνω στην κλινοπάλη.Και,δυστυχώς,ανήκεις στην μειοψηφία των συναγωνιστών που δεν θα της άφηναν ψωλόχυμα στο μουνί για σουβενίρ.Γενικά θα πρέπει να προσέχουμε,γιατί μπορεί να σταμάτησαν τα Λοβερδοπογκρόμ,αλλά οι μαλακίες όχι.Μιλάω για μαλακίες εκ μέρους των εκδιδομένων,αλλά για διαφόρων συναγωνιστών που καυλαντίζουν ακάποτα γαμίσια.Δεν είμαστε Μαρήδες,ούτε Μητσοτάκηδες για να μην μας βρίσκει ο Χάρος.Κάποιοι είναι νέοι και έχουν και οικογένειες!Εύγε για την ενημέρωση!Έξω τα μουνιά του θανάτου.
02 Φεβρουαρίου, 2015
πολυ χρησιμη πληροφορια.
03 Φεβρουαρίου, 2015
Πως κρατηθηκες ρε τυπε; Money Mouth
Πραγματικα δεν θα μπορουσα να αντισταθω σε μια τοσο αισθησιακη προταση Κουλ
C
COBRA1986
03 Φεβρουαρίου, 2015
Μπράβο που κρατήθηκες ΚΑΙ ενημέρωσες !!! Πολύ επικίνδυνη συμπεριφορά κοπέλαςΘυμός
17 Απριλίου, 2015
cobra θεος.....ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
πολυ κεραια κριτηκη!!!!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7