Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...ξεχνώντας την είναι σα να την γνωρίζεις για πρώτη φορά ,και έτσι βλέπωντας δύο χυτούς μαστούς με μεγάλες θηλαίες άλους ενός ώριμου σαρκίου που μου φάνηκε γνώριμο, το coolidg-ιακό μου αντανακλαστικό ερεθίστηκε,και συνδυάστηκε με το οιδοιπόδειο και έτσι επένδυσα ένα ρόζ πάνω της...
...μου εκμυστηρεύτηκε ότι σήμερα είχε γενέθλια και παραδόξως είχα και γώ , και έτσι αυτή η παράξενη σύμπτωση φούντωσε τα γεννητικά μας όργανα να εκκρίνουν οιστρογονα και τεστοστερόνη διεγείροντας καυλωτικούς νευροδιαβιβαστές στους εγκεφαλικούς μας ζελέδες...
όλες οι καμπυλότητες του σαρκίου της έγιναν βορά των λειχικών μου ενστίκτων, γλουτοί μαστοί μηροί κοιλιά ...και ύστερα ξάπλωσε ανοίγοντας τα πόδια διάπλατα , προσφέροντάς μου το αιδοίο της προς βρώση...η παθιασμένη αιδοιολειχία , εξελίχθηκε σε ταυτόχρονη γεννητική λειχία σε αντίστροφη κατέθυνση των κορμών μας (69) ...
ο τσάτσος χτύπαγε την πόρτα αλλά τον εγγράψαμε στις γονάδες μας...
ύστερα το εντέριο εισχώρησε στην κολπ-οπή της , η ένταση των σπασμών κορυφωνόταν σταδιακά μέχρι την υγρή λύση τους...
... απελευθερώθηκα , έκανα 200μέτρα βάδην , και ένιωσα για 3δευτερόλεπτα την απόλυτη πληρότητα , πέταγα τα ρούχα μου ψηλά και δεν ένιωθα τπτ...
...δυστυχώς η πείνα άρχισε πάλι να βαράει , πήρα 2 φαλάφελ και απαξίωσα κανά 2 σκελετωμένα πρεζάκια στην πλατεία βάθης που προσπαθούσαν να με προσελκύσουν εκπέμποντας συριστικά επιφωνήματα σαν να απευθύνονταν σε αδέσποτο σκύλο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Σόνια
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2015
Χρονια Πολλα!
01 Φεβρουαρίου, 2015
Για αλλη μια φορα Θεος Ναι! Πολυχρονος κιολας , και ενα κοματι που ταιριαζι απολυτα και ειναι και το αγαπημενο μου http://youtu.be/f3MqWXAoQC0
01 Φεβρουαρίου, 2015
σας ευχαριστώ πολύ!
Isinas μα το θεό το τραγούδι που μου αφιέρωσες το σιγοτραγουδούσα
περπατώντας μεθυσμένος απο το συνουσιόπιο!
01 Φεβρουαρίου, 2015
«μου εκμυστηρεύτηκε ότι σήμερα είχε γενέθλια και παραδόξως είχα και γώ»

Χρόνια πολλά κι από μένα φίλε rigormortis!
03 Φεβρουαρίου, 2015
Το Ζωδιο του Υδροχόου εχει εναν ΑΞΙΟ εκπροσωπο πέραν πάσης προβλέψεως.
Ετη πολλά .
03 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να είστε καλά παιδιά ευχαριστώ Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6