Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μάγια είναι η γνωστή αδύνατη κορασίδα,με το τέλειο μικρό/στητό στήθος...που έχει εργαστεί και σε στούντιο/X-BAR κτλ...
Αφού είχα να περάσω δωμάτιο μαζί της και συνεχώς με ρωτούσε γιατί δεν την επισκέπτομαι...σήμερα απεφάσισα να τεστάρω αν έχει γίνει φόλα - όπως λένε πολλοί γνωστοί - ...Γερο-μύστης

Πριν περάσω μέσα την ρώτησα για 69 και είπε ΟΚ...
Περίμενα 5 λεπτά και εμφανίστηκε με τα ωραία-λευκά της εσώρουχα...

Έπεσε πάνω μου και είπαμε μερικά πράγματα,ενώ μου έπιανε την πούτσα - που δεν άργησε να σηκωθεί -...
Πέρασμα προφυλακτικού και θέση 69...με εμένα να γλύφω και τις 2 τρυπούλες της...ενώ αυτή έκανε ένα deep-throat (προσπάθησε δηλαδή)...τσιμπούκι...

Την ανέβασα από πάνω...1η στάση... Κοιταζόταν στον καθρέπτη ενώ ανεβοκατέβαινε δυνατά,έχοντας μέσα της το καυλί μου για αρκετά λεπτά...Κατσικογάμης

2η στάση ιεραποστολικό....γλύφοντας τα βυζάκια της...

Εκεί βγήκε ο αισθησιακός μου εαυτός...αφού της ζήτησα να θυμηθούμε τα παλιά....δηλαδή όρθιο γαμήσι στον τοίχο...
Δέχτηκε,ακούμπησε στον τοίχο και έβγαζε κραυγούλες καύλας...αφού την γαμούσα αρκετά δυνατά!

Τέλος την έβαλα στο κρεβάτι,γαμώντας την πισωκολλητά...ενώ έπαιζε με το μουνάκι της και συγχρόνως φώναζε:

-"Ναι...έτσι γάμα με....ναι"....Γλώσσα
Με τις καύλες να έχουν φτάσει στα κόκκινα....τελείωσα σε αυτήν την στάση....

Ντυθήκαμε...αυτή με ρώτησε διάφορα πράγματα Ματάκι ...με ευχαρίστησε και έφυγε...


Συμπέρασμα...


Μια καλή κατάθεση,όπως την περίμενα...
Στα αρνητικά,ότι απέφυγε τα γλωσσόφιλα - με άφηνε πιο παλιά - και το ότι δεν είχε ξυρισμένο καλά το μουνάκι της...
Στα θετικά η άνεση χρόνου - 14 λεπτά - ...το σώμα της που είναι σε καλή κατάσταση - στυλιάρι - και οι εναλλαγές στάσεων!
Ακόμα θετικό είναι ότι δεν έκλεψε στο γαμήσι,άνοιγε τα πόδια τέρμα και έπαιρνε το καυλί όλο μέσα...
Πάντως,φόλα δεν είναι με τίποτα....δούλεψε για το 20€...μια χαρά...
Θα την τιμήσω και πάλι κάποια στιγμή,αφού πρέπει να κάνω το ίδιο με άλλες κορασίδες που με ζαλίζουν..ότι δεν τις επισκέπτομαι πλέον...Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάγια
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού