Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για άλλα πήγαινα,αλλού κατέληξα.Χθες το απόγευμα αναζητούσα την Milf Αναστασία(στο 16),την
οποία είχα τσεκάρει σε μια προηγούμενη βόλτα μου και μου είχε κάνει εντύπωση το μελαγχολικό
και αρκετά όμορφο πρόσωπο της.Την Αναστασία την είδα πρώτη φορά,την Τρίτη το βραδυ μαζί
με ένα καινούργιο στον οίκο κορίτσι(την Βαλέρια,το ουκρανικό βυζοτούμπανο,όπως εχει αναφερθει).
Τέλικά μη βρίσκοντας κάμια απο τις 2 τους(στο 16)πήγα και διπλα στο 18.Εκεί ήταν μια όμορφη
και τσαχπίνα κοπέλα με πονηρό χαμόγελο."Είναι η Μαριάννα",αναφώνησε η κυρία επι της υποδοχής.
"Καινούργια κοπέλα εδω"..Ήταν στο άλλο σπίτι μου είπε.Δεν μπήκα.Μετάνοιωσα.Μου άρεσε πολύ
η κοπέλα,μα η αναποφασιστικότητα μου με έφαγε Λύπη.Γύρισα σήμερα εκεί,με μια μεγάλη επιθυμία να την
ξαναδώ.
Ματαια!
Η κυρία επί της υπόδοχης ούτε που ήξερε όταν της ανέφερα ποιά κοπέλα ψάχχω Χμμμ;.(όποιος
γνωρίζει κάτι για την κοπελα που λέω,ας με ενημερώσει,θα το εκτιμούσα πολύ)
Απο τριπλη σπόντα,αντί για Μαριάννα,αντίκρισα Σοφία.Μαγεύτηκα με το πρόσωπο της Έρωτας.Γίνομαι
υπερβολικός,ας πούμε οτι η κοπέλα έχει ένα πολύ όμορφο πρόσωπο.Μελαχρινή,σγουρό μαλλί,ωραίο σώμα,
λευκή επιδερμίδα.
Στο δωμάτιο:
Με ξαπλώνει στο κρεβάτι,με καθαρίζει με μωρομάντηλο και αρχίζει την περιποίηση.Προκαταρτικά καθολου μεν,
περιποίηση αρκετά καλή δε.Παίρνω σειρά και την αρχίζω σε ένα ατελείωτο γλύψιμο,που έδειχνε πως
της άρεσε,αλλά ποτέ δεν ξέρεις και ούτε σημασία εχει.Πιασιματα στο στήθος,δεν άφηνε πολλά.Γενικά
δεν είμαι άγαρμπος και μου αρέσει να προσέχω και να σέβομαι την κοπέλα που έχω απέναντι μου,μα η κοπέλα
με το στήθος της δεν άφηνε πολλά πολλα παρα ένα πολύ προσεχτικό γλύψιμο.
Μέσα της για πολύ λιγο άντεξα(δεν κρατιέμαι εύκολα με κοπέλες που πάω για πρώτη φορά).Μου αφαιρεσε με
προσοχή το προφυλακτικό,με καθάρισε με μωρομάντηλο,με χαιρέτησε με ένα χαμόγελο και δυο φιλιά.
Γενικά παιδιά δεν έχω πολύ εμπειρία,ούτε στον χώρο,ούτε στις κριτικές του "χώρου"...οπότε
όποια συμπεράσματα δικά σας.Εγώ πέρασα καλά πάντως,αγνοώντας βέβαια το ΚΑΛΥΤΕΡΑ Χαμόγελο
Συγγνώμη που σας κούρασα,πρώτη κριτική ας μην αυστηρά κριθεί Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Attackαδόρος
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
204
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού