Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δευτέρα, ώρα 18:47
«Τίποτα δεν έχει, μαλακίες!», μου είπε ο συναγωνιστής που κατέβαινε βιαστικός. «Μαλακίες ε;». «Αρχίδια!», συμπλήρωσε. Ανεβαίνοντας ψιθύρισα στον εαυτό μου: «Για να δούμε, ισχύει αυτό που είπε;».
Το σαλόνι ήταν άδειο από κόσμο. Κάθισα. Μετά από λίγο εμφανίστηκε ο υπηρέτης. «Γεια σου φίλε μου!». Πίσω του ακολουθούσε η γυμνόστηθη τάνα. «Γεια σου». Επρόκειτο για μια δεκαεννιάχρονη Βουλγάρα (όπως μου είπε αργότερα), με ίσιο ξανθό κοντό μαλλί, συμπαθητικό πρόσωπο, μικρό προς μεσαίο στήθος, μέτριο ανάστημα, κανονικό κορμί μ' ένα τατουάζ κατά μήκος του αυχένα, ωραίο κώλο, ψιλοκαλοσχηματισμένα πόδια.
«Τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα, 10 ευρώ φίλε μου, σιγά σιγά!». «Οκέι, πώς σε λένε;», ρώτησα την κοπέλα. «'Ελενα», απάντησε. Πλήρωσα και πέρασα στην πρώτη κάμαρα μετά την εξώπορτα. 'Ενα ευρύχωρο και σχετικά καθαρό δωμάτιο.
Η κοπέλα ήρθε μετά από δέκα λεπτά. Κατά τη διάρκεια της αναμονής άκουσα μερικά ματς-μουτς από δίπλα.
«Γεια σου!», με χαιρέτησε πλησιάζοντας το κρεβάτι. «Ελένη είπαμε, ε;». «Ναι». «Από πού είσαι Ελένη;». «Βουλγαρία», απάντησε αφήνοντας λιπαντική γέλη και καπότα στη διπλανή καρέλα. «Α, Βουλγαρία!». Γονατίζοντας πλάι μου έπαιξε για λίγο το πουλί μου, ενώ μου έκανε κι ένα χάιδεμα της πλάκας. Του λόγου μου της χούφτωσα τον κώλο και της θώπευσα τα βυζιά. Στη συνέχεια προσπάθησε ν' ανοίξει την καπότα. Δυσκολευόταν. «Μου σπάει τα νεύρα αυτό!... Πωωω!», είπε με σιγανή φωνή –γενικά μιλούσε σιγανά και ήρεμα. Προσφέρθηκα να τη βοηθήσω. Τελικά τα κατάφερε μόνη της. Ο πούτσος μου μόλις που είχε αρχίσει να σηκώνεται. Ξετύλιξε λίγο ελαστικό κατά μήκος του. «Δούλευες πουθενά αλλού;», τη ρώτησα. «Δεν κατάλαβα». «Σε άλλο μπουρδέλο δούλευες εκτός από δω;». «'Οοοχι, μόνο εδώ». Ξεκίνησε την πίπα. Καλούτσικη, χωρίς χέρι. Λίγο αργότερα, κρίνοντας πως το "φούσκωμα" του καυλιού μου έπρεπε να συνεχιστεί με διαφορετικό τρόπο, σταμάτησε το τσιμπούκι κι άρχισε να με μαλακίζει με γρήγορες κινήσεις. «Ο-όχι έτσι, όχι έτσι, όχι έτσι!», διαμαρτυρήθηκα. «Ε, τι να κάνω;». «Πάντως όχι αυτό!... Καν' το με το στόμα, όπως το έκανες, όχι με το χέρι!». Συμμορφώθηκε. 'Οταν επιτεύχθηκε μια στύση ικανή προς συνουσία της ζήτησα να σταθεί στα τέσσερα. «Να το βγάλω αυτό;», ρώτησε δείχνοντας το στρινγκάκι της. «'Οχι δεν πειράζει, θα το κάνω εγώ στην άκρη!», απάντησα. Γονάτισα. Πήρε κι εκείνη την κατάλληλη θέση. «Ααα, ωραίο κώλο έχεις!», την... κοπλιμένταρα. «Χιχι», γέλασε αυθόρμητα. Τον έχωσα κι άρχισα να γαμάω. Θα έλεγα με καλή αίσθηση του κόλπου της. «Πλαφ πλαφ πλαφ!». Δεν άργησα να εκσπερματώσω...
«Πόσων χρονών είσαι;», ρώτησα καθώς σηκωνόμουν απ' το κρεβάτι. «Δεκαεννέα». Ακολούθησαν μερικά δευτερόλεπτα σιωπής. «Ευχαριστώ», είπε ανοίγοντας την πόρτα. «Να, βγαίνει!», ακούστηκε ο υπηρέτης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2015
Όνομα κοπέλας
'Ελενα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού