Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Εστέλ έχω βρεθει άλλη μια φορά. Οπου μου είχε αφήσει χλιαρές εντυπώσεις σαν υπηρεσίες. Αλλά τέτοιο μούναρο με τέτοια μαστάρια ήθελα να τον ξαναγαμήσω.
Έτσι αποφάσισα εχθές να κατέβω και ήλπιζα να μην έχει πολύ κόσμο λόγω των προεκλογικών συγκεντρώσεων. Εφτασα το ιδρυμα γύρω στις 21.30-10 παρά.
Το μαγαζί άδειο, σκέφτηκα σιγά μην είναι η Εστέλ αφού πάντα γίνεται χαμός και περίμενα να δω τουλάχιστον αλλους 2-3 συναγωνιστές.
Βγαίνει η υπηρεσια και αρχίζει να μου λεει κουκλάρα, κορμαρα κλπ(εγώ έλεγα απο μέσα αντε να δουμε αν ειναι η Εστελ) με το που λεει το όνομα της και βλέπω το μουναρο να χορευει στην κολώνα μπήκα στο δωματιο.
Εκτός από κορμάρα και βυζάρες έχει και πολύ ωραίο πρόσωπο.
Μετά από λίγο μπαίνει στο δωμάτιο.
Αρχίζει να τρίβει τις βυζάρες της σε όλο μου το σώμα και είχα καυλώσει φουλ μετα μου έδινε φιλάκια σε όλο το κορμι και σηκώνομαι για να ασχοληθώ με τα βυζιά της.
Τι βυζάρες είναι αυτές ρε παιδιά;; Δεν χόρταινα να τα χουφτώνω και να τα γλύφω.
Μου κάνει σου αρέσουν μωρό μου;;;
Μονο μου αρέσουν της λέω;;
Με ρίχνει κάτω και μου αρχίζει ένα ισπανικο και να μου φτύνει τον πούτσο. Πραγματικά ήθελα να χύσω εκείνη τη στιγμή.
Μετά απο 2-3 λεπτά πέρασμα προφυλακτικού και πίπα.
Αργη βαθιά και υγρή. Το έχει στην πίπα η γκόμενα το θυμάμαι και από την προηγούμενη φορά.
Μετά ήθελε να με καβαλησει και εγω ασχολιόμουνα με τα μαστάρια της.
Μου κάνει μετά από ώρα έλα μωρό μου στα 4.
Οπως πάω να στηθώ μου κάνει οχι από την αλλη θέλω να βλέπω στον καθρέφτη όπως με γαμάς.
Πολύ καλό στήσιμο και αρχίζω και δίνω.
Μία να πιάνω τον κώλο της μία της βυζάρες.
Κάποια στιγμή λύνει τα μαλλιά της (τα οποία φτάνουν μέχρι τον κώλο της) και μου κάνει θέλω να μου τραβάς τα μαλλιά μωρό μου.
Ε εκεί τρελάθηκα!! Κρατιόμουνα με δυσκολία για να το απολαύσω όσο το δυνατό περισσότερο.
Κάποια στιγμή ήρθε το τέλος.

Ισως επειδή δεν είχε καθόλου κόσμο δεν ένοιωθε κάποιου είδους πίεση αυτή την φορά, δεν ξέρω.
Πάντως έμεινα φουλ ευχαριστημένος και θα την ξανατιμήσω.
Το 20ρικο το αξίζει πάντως μόνο και μόνο από την εμφάνιση. Δεν βρίσκεις εύκολα σε μπουρδέλα τόσο ωραίες κοπέλες.
Οι βαθμολογίες μου θα ήταν υψηλότερες αλλά ειναι η πρώτη κριτική μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Εστέλ
Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2015
Σιγά το στουντιοκοριτσοMoney Mouth για 20 και πολύ ειναι...άκου εκειΚεφάλι σε τοίχο!..ΕΣΥ φίλες έχεις πάει ποτέ σε στούντιο ?
Α
αεκαρα
23 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάρα πολλές φορές φίλε. Αυτή είναι η άποψη μου.
Γούστα είναι αυτά. Εγώ την θεωρώ στουντιοκορίτσο (και αρκετά πιο ομορφη από άλλα στουντιοκόριτσα) εσύ όχι.
24 Ιανουαρίου, 2015
1 πρόσβασης τις άλλες με αυτά που λες
Και 2 αν ήταν να πάει σε στούντιο θα ήταν σε στούντιο τώρα ειναι σε μπουρδελο..Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! το θέμα τελειώνει εδωΓαμήσου
Α
αεκαρα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3