Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από την κατάθεσή μου στη Καίτη δεν έλεγα να ηρεμήσω και έτσι επισκέφτηκα τον εν λόγω οίκο...Παρκάρισμα απέναντι από τις γραμμές στο μήκος της οδού...Είσοδος στον εν λόγω μικρό οίκο,με υποδέχτηκε η υπηρεσία και μου παρουσίασε τη Σόνια...Έπαθα πλάκα με τις βυζάρες της,μιλάμε πρέπει να έιναι 5 κιλά το ένα...Κατά τα άλλα μία μελαχρινή κοπέλα με σχετικά καλό σώμα...Αλλά όλα τα άλλα τα αφήνουμε καθώς οι περισσότεροι που την επιλέγουν την επιλέγουν για τα βυζιά της...

Πέρασμα στο δωμάτιο το οποίο ήταν καλο σχετικά μίας και επισκέπτομαι πρώτη φορά το σπιτάκι αυτό...Μετά από λίγα λεπτά η Σόνια ήρθε κοντά μου.Με ρώτησε πως με λένε έκανε κανά δύο ερωτήσεις ακόμη και έπιασε δουλειά...

Μαλάξεις στα α@@@κια για λίγο ήταν η έναρξη των προκαταρκτικών...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού...Δεν θα το χαρακτήριζα καλό το στοματικό της καθώς είχε πάρα πολύ χρήση χεριού κάτι το οποίο δεν μου αρέσει...

Μία στάση ήταν αρκετή στην γνωριμία μας...Με από πάνω την Σόνια λοιπόν και με εμένα να χουφτώνω τα βυζιά της ξεκινήσαμε το σεξ αλλά και το ολοκληρώσαμε....

Με ρώτησε αν μου άρεσε,μάζεψε τα εσώρουχά της και αποχώρησε από το δωμάτιο...Να σημειώσω πως από τα λεγόμενά της θα είναι μέχρι και την άνοιξη,καθώς όπως είπε από την άνοιξη και μετά θα εργαστεί σε στούντιο όπου και ήταν και πριν....


Αυτά για την εμπειρία μου με την Σόνια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού