Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στον εν λόγω οίκο το τελευταίο καιρό επικρατεί χαμός καθώς τα κορίτσια που εργάζονται τα δίνουν όλα...Έχω επισκεφτεί την Ιβάννα την Αντζέλικα και για να ολοκληρώσω μου έλειπε η Καίτη...
Με αρκετή όρεξη για σεξ Κυριακή απόγευμα κατέβηκα προς το εν λόγω σπίτι...Στάθηκα τυχερός και εργαζόμενες η Αντζέλικα με ένα σέξυ μαύρο εσώρουχο και η Καίτη όπου και επέλεξα για τα ενδότερα...

Εμφανίστηκε χαμογελαστή με ένα ωραίο σετ σε μπεζ απόχρωση αφήνοντας ψιλοακάλυπτες τις θήλες της...Πέρασα στο δωμάτιο το οποίο δεν είχε θέρμανση...Έβγαλα τα ρούχα μου και ξάπλωσα για να την περιμένω...
Λίγα λεπτά αναμονή και να σου η Καίτη...Με το που μπήκε στο δωμάτιο με ρώτησε πως με λένε και ξεκίνησε κατευθείαν να με γλύφει στο λαιμό τα αυτιά και κατέβαινε πιο κάτω...Αρκετή ώρα ασχολήθηκε με τα α@@@κια τα οποία μούλιαξε στην κυριολεξία...Έναρξη στοματικού στα όρθια για λίγα λεπτά και συνέχεια στο κρεβάτι επιτρέποντας μου να παίζω με το γατάκι της...

Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη δεύτερου γύρου στοματικού για λίγα δευτερόλεπτα καθώς ήμουν έτοιμος για σεξ...Πρώτη στάση με τη Καίτη από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου με πιο γρήγορους ρυθμούς πέρασαν λίγα λεπτά...Ένιωθα το τέλος να πλησιάζει αφαίρεσα το προφυλακτικό και εκείνη γύρισε αμέσως και τελείωσα στο στόμα της...Αμέσως πήγε στο νιπτήρα για να καθαριστεί,μάζεψε τα εσώρουχά της και αποχώρησε...

Πολύ καλές υπηρεσίες και από τις τρείς κοπέλες αλλά για να είμαι ειλικρινής πιο καλά πέρασα με την Καίτη...Μιλάμε είναι αποχυμωτής....!!!Την συστήνω ανεπιφύλακτα....!
Αυτά για την εμπειρία μου με την Καίτη,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καίτη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού