Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όπως έχω αναφέρει σε κάποια σχόλια στο φόρουμ,είχα πολύ καιρό να περάσω από Μετάξι για κατάθεση.Οι λόγοι γνωστοί...μέτριες έως χάλια γκόμενες, βρώμα, κίνδυνος για κανένα σπασμένο αμάξι κτλ κτλ...Πριν καμιά δεκαριά μέρες, έκανα μία γρήγορη επίσκεψη, με κατάθεση μαζί και προχθές Παρασκευιάτικο, περνούσα από 'κει κοντά.Λογικό λοιπόν να με τρώει..Δεν άντεξα, έκανα μιά παράκαμψη και πάρκαρα δίπλα στο γνωστό βουλκανιζατέρ.Μπήκα εκεί δίπλα δεξιά στην Κολοκυνθούς, βγαίνει ένα μπάζο και φεύγω,στρίβω επί της Μεγ. Αλεξάνδρου και μπαίνω στο πρώτο που συναντάω.Περιμένω 2 λεπτά και σκάνε 2 χοντρές.Φεύγω κι από κει και μπαίνω Ιάσωνος, στο 44, δεξιά με τα σκαλάκια.Βγαίνει ένα ξανθό με πιασιματάκια,καμία σχέση με ότι είχα δει μέχρι τώρα και επειδή δεν υπήρχαν περιθόρια για επιπλέον τσάρκα και ψάξιμο, δίνω το δεκάρικο στην τσατσά και περνάω.
Σκάει σε λίγο λοιπόν η κυρία, εγώ βασικά την κάνω 30 φούλ προς 40 παρακάτι..Τσέχα μου είπε ότι είναι...αλβανίδα φάνηκε και το διαβεβεώνουν και τα παιδιά εδώ με τις κριτικές τους, τις οποίες και διάβασα εκ των υστέρων.Για να μην σας κουράσω κι άλλο, τα πράγματα για την Σόνια είναι όπως τα έχουν γράψει πολλές φορές τα παιδιά εδώ.Είναι ένα δεκάρικο που δεν θα το κλάψεις.Στα μείον τα χάλια δωμάτια.Αν τυχαίνει και διαβάζει κανείς απ' το μαγαζί, παιδιά έλεος...2015,άνθρωποι μπαίνουν στο μαγαζί σας.Δώστε λίγα ευρουλάκια και καθαρίστε το λιγάκι...Ντροπή. Λόγω Σόνιας θα ξαναπήγαινα, αλλά λόγω βρώμας δεν θα το κάνω.'Ελεος πια με τους σταύλους σας..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
49
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού