Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Εστέλ είναι μία κοπέλα για την οποία ισχύει ακριβώς αυτό που γράφτηκε σε κάποια απ' τις τελευταίες κριτικές γι' αυτήν: Ένα στουντιοκόριτσο στα μπουρδέλα. Η εμφάνισή της (στην οποία θα αναφερθώ παρακάτω) είναι άκρως εντυπωσιακή, απ' τις περιπτώσεις που κάνεις ας πούμε μία τσάρκα σε όλα τα σπιτάκια και κάποια στιγμή μπαίνεις και σ' αυτό που δουλεύει η εν λόγω κορασίδα και με το που τη βλέπεις μένεις με το στόμα ανοιχτό και απορείς τί δουλειά έχει μία κοπέλα τέτοιας εμφάνισης σε μπουρδέλο του εικοσάρικου... Πρώτη φορά την είχα σταμπάρει τον Ιούλιο που μας πέρασε σε κάποια βάρδια απ' τις λιγοστές που έκανε στο Φωκαίας 27Α, μετά έλειψε για ένα αρκετά μεγάλο διάστημα και προσφάτως εθεάθη ξανά πρώτα στο Φωκαίας 27Β το πάνω που η κεντρική του είσοδος είναι από Αχαρνών, μέχρι προσφάτως που επέστρεψε στο Φωκαίας 27Β το υπερυψωμένο με τη σκαλίτσα στο οποίο άλλωστε έχει "καθιερωθεί". Ο λόγος που δίσταζα μέχρι στιγμής να πάω μαζί της ήταν οι κάκιστες κριτικές που τη συνόδευαν μέχρι πριν την τελευταία της εξαφάνιση, αλλά απ' ό,τι φαίνεται επανήλθε αρκετά δριμύτερη...

Η επίσκεψή μου έγινε το βράδυ της 17ης Ιανουαρίου, ημέρα Σάββατο, γύρω στις 22:30, παρακινούμενος από αρκετά θετικά σχόλια που είχαν γραφτεί τώρα τελευταία γι' αυτήν σε thread του site με θέμα τις κοπέλες με μεγάλο στήθος που δουλεύουν στα σπιτάκια, οι οποίες ήταν αρκετά κολακευτικές κυρίως για την εμφάνισή της, χωρίς να συνοδεύονται από το ανάλογο "κράξιμο" για τις επιδόσεις της όπως παλιότερες κριτικές. Πίστεψα ότι πιθανότατα έχει βελτιωθεί. Στο μεταξύ την είχα πετύχει κι άλλη μια φορά σε τσάρκα μου όπου διαπίστωσα ότι συνεχίζει να "σκίζει" από εμφάνιση. Parking εύκολα πάνω στην Αχαρνών.

Παρά την κακή επιλογή μέρας και ώρας (σαββατόβραδο και μάλιστα λίγο πριν τη λήξη της βάρδιας), μπαίνοντας στο μπουρδελάκι της Φωκαίας διαπίστωσα μια λογική κίνηση στο σαλόνι, και λέω λογική γιατί συνήθως όποτε δουλεύει η Εστέλ γίνεται το αδιαχώρητο και στην αναμονή καθώς περιμένουν πολλοί μόνο και μόνο για να την πάρουν μάτι παρακινούμενοι απ' τα σχόλια εδώ μέσα για την εμφάνισή της, αλλά και στα δωμάτια όπου οι πόρτες ανοιγοκλείνουν συνεχώς. Με το που ανακοινώθηκε το όνομά της στο σαλόνι ζήτησα να περάσω σε δωμάτιο χωρίς καν να ακούσω το πρόγραμμα. Η ευγενέστατη τσατσά με οδήγησε σε ένα όπου και της έδωσα το αντίτιμο της συνεύρεσης. Ο χώρος κλασσικός, κρεβάτι, τραπεζάκι, νιπτήρας με σαπούνι και χαρτί, καλόγερος και επιπλέον κομφόρ τηλεόραση που έπαιζε τσόντα. Η αναμονή ξενερωτικά μεγάλη, πριν από 'μένα πρέπει να είχε άλλους δύο πελάτες σε δωμάτια. Θετικό το ότι άκουγα την κοπέλα να μπαίνει στο μπάνιο για πλύσιμο μετά από κάθε συνεύρεση.

Κάποια στιγμή άνοιξε η πόρτα και μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή και γεμάτη θετική ενέργεια η Εστέλ υπερβαίνοντας όλες τις προσδοκίες μου, η πολυπόθητη ώρα της συνεύρεσης είχε φτάσει. Ενώ περίμενα να περάσει μέσα αμίλητη λέγοντας ένα τυπικό "γεια" όπως με είχαν προϊδεάσει αρνητικά οι κριτικές που τη συνόδευαν, αντιθέτως ήταν διαχυτικότατη. Με ρώτησε το όνομά μου και ακολούθησαν κοπλιμέντα εκατέρωθεν. Σ' αυτό το σημείο ας προβώ σε μία αναλυτική περιγραφή της: Η Εστέλ είναι μία Ρουμάνα περίπου 22 χρονών, τόσο τουλάχιστον την έκοψα εγώ. ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ, το πρόσωπό της είναι αγγελικό. Μακριά μαύρα κυματιστά μαλλιά, μεγάλο ατού πάνω της. Σκουρόχρωμη επιδερμίδα. Στήθος 3άρι κρεμαστό όσο πρέπει κατ' εμέ, ειδικά τους βυζολάγνους η πτωτική του τάση δεν πρόκειται να τους χαλάσει καθόλου, δυσανάλογα μεγάλο για το σωματότυπό της. Ωραία πόδια, ο κώλος είναι το αδύνατο σημείο της όχι γιατί είναι άσχημος αλλά γιατί είναι πολύ μικρός και "εξαφανισμένος" λόγω της αδυναμίας της, λεπτομέρεια η οποία φυσικά δεν είναι φανερή όταν στήνεται στα τέσσερα. Γενικότερα κορμί αψεγάδιαστο, ένα χάρμα οφθαλμών, απ' τις γυναίκες που αν δε δούλευαν σε μπουρδέλο, έξω θα ήταν άπιαστο όνειρο για τους περισσότερους από εμάς. Το μόνο που με χάλασε πάνω της ήταν το γεγονός ότι έχει αδυνατίσει πολύ, κάτι που είναι εμφανές και στα βυζιά της, όταν την είχα δει για πρώτη φορά πέρσι τον Ιούλιο είχε σώμα σκέτο πειρασμό με πιασίματα πορνοστάρ, τώρα φέρνει πιο πολύ στο μοντελέ με ασύμμετρα μεγάλο στήθος.

Πριν κάνουμε το οτιδήποτε κι επειδή δεν είχα καν ακούσει το πρόγραμμα στο σαλόνι τη ρώτησα αν κάνει 69, για ακάποτο τσιμπούκι ή γλωσσόφιλα δε ρώτησα καθώς ήξερα ότι δεν το συζητάει καν. Προς μεγάλη μου απογοήτευση μου απάντησε με ευγενικό τρόπο αρνητικά, ενώ αρνήθηκε να το κάνει ακόμα κι όταν της έταξα κάποιο εξτραδάκι γι' αυτό (επέμεινα γιατί τέτοιο μουνάκι θα ήταν σκέτη απόλαυση να το γλείψεις). Συμφωνήσαμε τουλάχιστον αν θελήσω να τελειώσω στο στήθος της χωρίς καπότα στο τέλος της συνεύρεσης. Μετά απ' αυτά χίμηξα στο στήθος της όπου το χούφτωσα και το έγλειψα προσεκτικά, καθώς πολλοί την παρουσίαζαν σε κριτικές τους να έχει θέμα μ' αυτό. Αντιθέτως, μαζί μου όχι απλώς δεν έδειξε να ενοχλείται αλλά επιπλέον με προέτρεψε να το χουφτώσω με όλη μου τη δύναμη και να κάνω ό,τι θέλω μ' αυτό, ενώ παράλληλα εκείνη γράπωσε το πέος μου αναφωνώντας "τί πουτσάρα είναι αυτή" και τα σχετικά. Χωρίς να έχω προσχεδιάσει κάτι, κάποια στιγμή κάθισα στην άκρη του κρεβατιού ενώ η ρόγα της είχε καβλώσει επαρκώς. Κι εκεί που δεν το περίμενα, η Εστέλ πήρε μια πρωτοβουλία που με τρέλανε: Όπως καθόμουν στην άκρη του στρώματος και περιεργαζόμουν το στήθος της Εστέλ που στεκόταν όρθια μπροστά μου, έβαλε το πέος μου που είχε γίνει ήδη κοντάρι βλέποντας το θεσπέσιο κορμί της ανάμεσα στα μπούτια της και άρχισε να κινείται παλινδρομικά μπρος - πίσω, τραβώντας μου στην ουσία ποδομαλακία... Την ίδια στιγμή έσκυψε στο αυτί μου και μου ψιθύρισε "σ' αρέσει αυτό που σου κάνω"; κάνοντάς με τούρμπο... Μετά από λίγο τραβιέμαι και όπως καθόμουν κι εκείνη ήταν όρθια της ζήτησα να μου πάρει τσιμπούκι, εγώ καθιστός κι εκείνη όρθια... Σαν άλλη πορνοστάρ λοιπόν έσκυψε χωρίς να γονατίσει και αφού τον έπαιξε για κάμποση ώρα με το χέρι της έβαλε πρώτα διακριτικά την καπότα, έφτυσε και άρχισε μια αχόρταγη πίπα, όχι τόσο τεχνική αλλά ρουφούσε με λύσσα ενώ παράλληλα μούγκριζε δυνατά και με το άλλο χέρι χάιδευε το μουνάκι της, έμεινα μαλάκας καθώς αυτό που εκτυλισσόταν μπροστά μου δεν είχε καμία σχέση με τα τόσα αρνητικά που είχα διαβάσει εδώ μέσα τουλάχιστον στις παλιότερες κριτικές της. Ανά διαστήματα σταματούσε και έσκυβε και έδινε μικρά σκαμπιλάκια με τις βυζάρες της στο πέος μου ή μου έκανε ισπανικό και συνέχιζε. Κάποια στιγμή της ζήτησα να σταματήσει για να περάσουμε στο σκληρό ροκ, ήμουν ήδη πολύ "φτιαγμένος"... Μου ζήτησε να λυγίσει τη μέση της και να την πάρω όρθιος στην άκρη του κρεβατιού ενώ εκείνη θα ακουμπούσε μόνο το γόνατό της, κάβλωσα με τη φαντασία που έχει αλλά - μάλλον κακώς τελικά - απέφυγα τη στάση που μου πρότεινε επειδή φοβήθηκα μήπως σκόπευε να "κλέψει" για να αποφύγει τη δυνατή διείσδυση, άλλωστε το κορμί της είναι τόσο λεπτεπίλεπτο που έδειχνε να μην αντέχει και πολλά - πολλά (κάτι που διαπίστωσα στη συνέχεια ότι δεν ισχύει, μια χαρά αντέχει...) Την έβαλα κανονικά στα τέσσερα πάνω στο κρεβάτι, στην αρχή έκανε το γνωστό κολπάκι ώστε να αποφύγει τη δυνατή διείσδυση αλλά τη διόρθωσα αμέσως βελτιώνοντας αρκετά τη στάση της όπου και την πήρα με δύναμη χωρίς ίχνος παραπόνου ή γκρίνιας από μεριάς της. Το στήθος της που έβλεπα να ταλαντεύεται μέσω του πλαϊνού καθρέφτη με έφτιαχνε για τα καλά, ενώ εκείνη έβγαζε τις απαραίτητες κραυγούλες την ώρα που την κάρφωνα (μόνο αρνητικό ότι βάζει πολλή κρέμα όπως διαπίστωσα). Κατόπιν την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα κι εκείνη μου είπε "μην αργείς, θέλω να με σκίσεις και έτσι..." Έπεσα από πάνω της όπου την πήρα με μανία. Κάποια στιγμή που νιώσαμε ότι δε βολευόμασταν και βγήκα για λίγο από μέσα της άρπαξε το πέος μου με το χέρι της και το χτύπησε κάμποσες φορές πάνω στα μουνόχειλά της ενώ παράλληλα αναστέναξε, κάτι που γούσταρα τρελά. Μετά από λίγο κι ενώ δεν είχε δείξει καθόλου σημάδια βιασύνης της ζήτησα να σηκωθεί για να τελειώσω στα βυζιά της, κάτι που ήθελα εξ' αρχής. Μετά χαράς η Εστέλ κάθισε στην άκρη του κρεβατιού, έπιασε το μεγάλο στήθος της στα χέρια της και αφού της ζήτησα να φτύσει πρώτα όπως πριν στην πίπα, πρώτα κάναμε ισπανικό (στο οποίο "το έχει" αρκετά) και τελικά την "έλουσα" με το σπέρμα μου εκτοξεύοντας μεγάλη ποσότητα καθώς είχα μέρες να χύσω, χωρίς όμως η μικρή να μου παραπονεθεί, παίρνοντας μόνο μια έκφραση γλυκιάς απόγνωσης στο πρόσωπό της Χαμόγελο Αμέσως μετά σηκώθηκε, πήγα κατ' ευθείαν στο νιπτήρα και πλύθηκε, εγώ ντύθηκα ενώ συνεχίσαμε την κουβεντούλα όπου της είπα ότι με εξέπληξε καθώς δεν ακούγονταν και τα καλύτερα για την απόδοσή της στο δωμάτιο ενώ εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Συγκεκριμένα εκτυλίχθηκε ο εξής χαριτωμένος διάλογος: "Είχα ακούσει από άλλους ότι δεν είχαν μείνει ευχαριστημένοι μαζί σου και ήθελα να διαπιστώσω ο ίδιος αν λένε αλήθεια..." Με την Εστέλ να μου απαντάει: "Και τώρα που πήγες μαζί μου τί έχεις να πεις"; "Τα καλύτερα κούκλα μου, τα καλύτερα..." Μετά από λίγο με χαιρέτησε, με φίλησε και βγήκε απ' το δωμάτιο.

Συμπερασματικά η εμπειρία μου μαζί της ήταν μια ευχάριστη έκπληξη σε αντιδιαστολή με ό,τι είχα διαβάσει εδώ μέσα, αν και ούτως ή άλλως οι τελευταίες κριτικές ήταν αρκετά επαινετικές γι' αυτήν. Δεν ξέρω αν την πέτυχα σε καλή μέρα ή απλά "έδεσε" η χημεία μας, αλλά έμεινα ιδιαίτερα ευχαριστημένος μαζί της όχι τόσο επειδή το "κατέχει" στο κρεβάτι (θέλει λίγη δουλειά ακόμα) αλλά κυρίως εξ' αιτίας της διάθεσής της και των πρωτοβουλιών που παίρνει αγγίζοντας τα όρια του pse ώρες - ώρες, παρότι το πρόγραμμά της είναι πολύ τυπικό. Τυπική λοιπόν όσον αφορά το "πρόγραμμά" της ναι, δεν κάνει extra όπως 69, ακάποτο τσιμπούκι, γλωσσόφιλα και φυσικά πρωκτικό, γενικά μου έδωσε την εντύπωση ότι είναι λίγο εμμονική με την καθαριότητα κι ότι θέλει η επαφή της με τον πελάτη να είναι η ελάχιστη δυνατή. Αυτά που κάνει όμως τα κάνει με πολύ καλή διάθεση και φιλότιμο και "ιδρώνει" τη φανέλα, τεμπέλα λοιπόν, παλτό ή κομοδίνο δεν τη λες σε καμία περίπτωση. Επίσης θετικό το γεγονός για όσους αρέσκονται σ' αυτό ότι αφήνει και χύσιμο στο υπέροχο στήθος της. Λόγω του ότι δεν κάνει extra των οποίων είμαι φίλος δεν ξέρω αν θα την επισκεφτώ ξανά τουλάχιστον σύντομα, πάντως όσοι θέλουν να απολαύσουν ένα κορμί σαν αυτό της Εστέλ και γενικά να προσθέσουν μια αληθινή μουνάρα στο καρνέ τους συστήνεται ανεπιφύλακτα τουλάχιστον για μία φορά και σίγουρα αξίζει το εικοσάρικο. Γι' αυτό και το 9άρι από 'μένα στη σχέση απόδοσης - τιμής, μπορεί για το 20άρικο να προβλέπεται μόνο μια τυπική επαφή μαζί της αλλά η εμφάνισή της, η διάθεσή της και η φαντασία της στο δωμάτιο αποζημιώνουν. Και εις άλλα με υγεία...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2015
Όνομα κοπέλας
Εστέλ
Υπηρεσίες
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.599
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2015
Φιλτατε, τα ειπες αψογα!
Συμφωνω μαζι σου αλλα ο τροπος που τα περιεγραψες χριζει συγχαρητηριων!
Και η δικη μου εμπειρια αρχες Γεναρη, ηταν παρομοια, με παραλλαγη στο τελικο χυσιμο, η ουσια ομως ειναι η ιδια, δηλ. μπορει μεν να ειναι τυπικη αλλα ειναι καλη, προσπαθει να ευχαριστησει. Σε καμια περιπτωση δεν παει χαμενο το 20αρικο, προσωπικα οταν ξαναβρεθω Αθηνα, θα την ξανατιμησω (διαλεγοντα το δικο σου τελειωμα, εγω οταν την πηρα, τελειωσα εχοντας τα ποδια της ανοιχτα και καρφωνοντας γερα, μου εκανε εντυπωση που οχι μονο δεν παραπονεθηκε αλλα ουτε καν εδειξε δυσαρεσκεια, καμια σχεση με αλλα κομοδινα).

Υ.Γ.
Συγνωμη απο τα μελη που δεν εχω γραψει ποτέ κριτικη, λογω χρονου ή αλλων επιλογων, σας διαβαζω οποτε ειναι να επισκεφτω μαγαζια, keep it up :-)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1