Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 156 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κυριακή, ώρα 11:21 π.μ
Πρόσφατα έμαθα πως στο μπουρδέλο αυτό, τα πρωινά συνήθως, δουλεύει η Χριστίνα. Μια νέα στην ηλικία γυναίκα, με ίσιο ξανθωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, ομορφούτσικο φαρδουλό πρόσωπο με ωραία μάτια κι ανάγλυφα χείλη, μεγάλο φυσικό στήθος, χοντρά σφιχτά βραχιόνια, αψηλό καλοθρεμμένο κορμί (δεν είναι χοντρή) με τατουάζ: στο πάνω μέρος του δεξιού ώμου, στην οσφύ, στην κοιλιά χαμηλά. Το λοιπόν, είπα να δοκιμάσω αυτήν τη "βαριά κατασκευή", οπότε σήμερα το πρωί πήγα Μεταξουργείο επί τούτω.
«Χαίρετε!», είπα πλησιάζοντας τη γνωστή μεσήλικη σλάβα υπηρεσία. «Χαίρετε!». «Η Χριστίνα είναι εδώ, δουλεύει;». «Εδώ». «Ωραία, θα περάσω». «Περάστε». «Ορίστε», της έδωσα το δεκάρικο. «Παρακαλώ», είπε και μου έδειξε την ανοιχτή πόρτα του δωματίου. «Ευχαριστώ».
Ο χώρος μικρός αλλά προσεγμένος. Ακόμη γδυνόμουν όταν μπήκε η νταρντάνα.
«Καλημέρα! Τι κάνετε;», ενδιαφέρθηκε να μάθει. «Καλά, εσύ;». «Καλά είμαι κι εγώ. Προσπαθώ όπως πάντα!» «Από πού είσαι Χριστίνα;». «Ρωσίδα είμαι, από τη Σιβηρία». «Α, Σιβηρία, οπότε αντέχεις και στο κρύο», συμπέρανα λανθασμένα. «Εντάξει, αλλά έχω συνηθίσει με την Ελλάδα». «Δεν θέλεις κρύο λοιπόν!». «Δεν θέλω κρύο! Χα χα χα».
Ρώτησε κι εκείνη τ' όνομά μου.
Πριν ξαπλώσω πέρασα την παλάμη μου πάνω απ' το κατωσέντονο.
«Τι ψάχνεις αγάπη μου;». «Μήπως είναι λερωμένο...». «Ουόχι!», με διαβεβαίωσε.
Ξεκίνησε με φιλάκια και γλειψιματάκια στα πλαϊνά του κορμού μου, στις θηλές (προχωρώντας και σε ήπια δαγκωματάκια), αλλά μέχρι εκεί! Παραπάνω δεν πήγαινε...
Καθ' όλη τη διάρκεια εξέπεμπε ένα χαμηλής έντασης «ααα». Επιχείρησε και μια υποτυπώδη ισπανική με τ' αφράτα παλλόμενα βυζιά της. Σύντομα, αφού πήρε θέση ανάμεσα στα σκέλια μου, πέρασε σε μια καλυμμένη, μέτριας ποιότητας πίπα. «Σλουρπ, σλουρπ, σλουρπ!»
«Θέλεις να ξαπλώσω ή πισωκολλητό;», με ρώτησε ύστερα από λίγο. «Πισωκολλητό!». «Πάμε λοιπόν στα τέσσερα!», συμφώνησε. «Πλαφ, πλαφ, πλαφ!...». Γαμούσα τη λιπασμένη μουνοσήραγγά της. 'Υστερα από κάμποσες ψωλιές ζήτησα ν' αλλάξουμε στάση. «Να ξαπλώσω και να καθίσεις επάνω!». «Πάνω δεν πάω!», δήλωσε. «Εντάξει, να ξαπλώσεις εσύ τότε να–». «'Ετσι μωρό μου, να παίξουμε και να χύσουμε έτσι, όπως είσαι!», απαίτησε διακόπτοντάς με και συμβιβαστικά αντιπρότεινε: «Εάν θες να βγάλουμε προφυλακτικό και να χύσεις στα βυζιά μου. Αυτό γίνεται άνετα!». Δεν είχα όρεξη για προστριβές και μούτρα, άλλωστε ήμουν σχεδόν έτοιμος και λίγο ήθελα για να εκσπερματώσω, οπότε συμφώνησα και για πρώτη φορά έχυσα μια πόρνη των μπουρδέλων στο στήθος έπειτα από σύντομο αυνανισμό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2015
Φολάρα του κερατά η Χριστίνα Φανούρη μου,Βιαστική και μη μου άπτου.Κλαίω το δεκαρικάκι ακομη μετα το λάθος μου!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1