Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η καιτη ειναι πλεον στανταρακι μου....ειναι λιγο πιο κατω απο τη γυναικαρα μου την αθηνα-ελενα....Η καιτη ειναι μια ξανθια ουκρανεζα...γυρω στα 25 τη κανω,πολυ ομορφη με ματαρες χειλαρες και ισως τον πιο υπεροχο κωλο που εχω ποτε γαμησει στα τσαρδια...
Απογευμα γυρω στις 17.30 λαικο προσκυνημα στο μαγαζι μαζι της ηταν και η αντζελικα η οποια σχολουσε ...αλλα η καιτη συνεχιζε μαζι με ιβαννα....τα δωματια γεματα κοσμος σε αναμονη..πηρα και γω χαρτακι προτεραιοτητας....επειτα απο μισι ωρα περιπου αναμονης σκαει μυτη το μωρο....εκατσε διπλα μου αρχισε κατευθειαν τα δικα της χαιδεμα παντου σε ολο το σωμα,με τα υπεροχα ροζ χειλη της...γλωσσοφιλα δενεδινε μνο λιγα φιλια στο στομα βελουδινα και απαλα...επειτα κατεβηκε προς τα κατω περασε λιγο απο τις μπαλλες...προσωπικα δε μου αρεσει το γλειψαρχιδι αλλα οκ...ανυπομονουσα ποτε θα τον παρει στο στοματακι της...δεν αργησε,και αρχισε μια πιπα αργη αισθησιακη,υγρη χωρις καθολου μα καθολου δοντι..με φουλ προσθηκη γλωσσας...ειχε κατσει πλαγια και χαιδευα την υπεροχη κωλαρα της...τρομερες καμπυλες,πεταχτος τσουπωτος...αριστουργημα....τη σταματησα απο τη πιπα γιατι θα τελειωνα..και τη γυρισα στα 4 και της περιποιηθηκα την κωλοτρυπιδα που ηταν στα ορια της παραβιασης....το οποιο το γουσταρε πολυ..μαλιστα μου την εσπρωχνε προς το προσωπο μου...τραβιομουνα πισω και εκεινη εσπρωχνε ακομα πιο πισω...σηκωθηκα και της τον ετριψα λιγο πανω απο την κωλοτρυπιδα...και σκεφτομουνα την αμαρτια...αλλα πρυτανεψε η λογικη...γυρισε το μωρο μου περασε προφυλακτικο και μου στηθηκε υπεροχα με θεα αυτο το αριστουργημα...της ειχα ανοιξει τα κωλομερια,της γαμουσα το μουνι και χαζευα τον κωλο της...κανα 5αλεπτο τη γαμουσα ετσι...αυτη τη στιγμη ο πουτσος μου κοντευει να φτασει στο στομα μου..απο τη καυλα που τα σκεφτομαι.....σταματησα το πισωκολλητο και της λεω να ερθει απο πανω μου...ανεβηκε το μωρο και αρχισε ενα γαμησι με σπασιμο μεσης απο μερος της χουφτωνοντας.αυτη την υπεροχη επιδερμιδα της κωλαρας της....ητανε αλλο ενα πενταλεπτο ετσι..μετα αρχισε η φαση να γινεται P.S.E...αλλαξαμε στασεις πλαγιες αυτη αναποδα σε cow...τσοντα σκετη ειχαμε ιδρωσει..η καιτη εχυσε τουλαχιστον μια φορα..ενιωθα τα ζουμια της να ρεουν στα ποδια μου....ειχα πανικοβληθει..δε μπορουσα να αποφασισω που να χυσω...οτι και να μου εκανε θα την εχυνα...οποτε αστραπιαια εκατσα ανασκελα....και με τελειωσε με μια υπεροχη πιπα χουφτονωντας το μουνακι της απαλα......με το που τελειωσα η κοπελα...δε πηγε αμεσως στο νιπτηρα...αλλα αρχισε να μου μιλαει στα αγγλικα...και να μου λεει ποσο καλα περασε και εκεινη....οποτε καταπιε και τα ζεστα μου σπερματοζωαρια....την ευχαριστησα...πλεον με ξερει την εχω τιμησει 6-7 φορες.......η κοπελα αυτη εκει ετσι και μεινει θα ξεμυαλισει πολυ κοσμο.....γενικοτερα το μαγαζι εκει ισως εχει τα καλυτερα μωρα στη πιατσα αυη τη στιγμη....να σημειωσω οτι σε καθε αλλαγη δωματιου η κοπελες κανουν μπανιο και μετα επιστρεφουν στις υπηρεσιες τους...μοσχομυριστες...ας ειμαστε και εμεις λοιπον ετσι....για με να η καιτη πλεον ειναι στα τοπ 3....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2015
Όνομα κοπέλας
Καίτη
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού