Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σαββατο βραδυ και ενω οι περισσοτεροι ηταν εξω για ποτο,εγω σαν φανατικος μπουρδελιαρης καθησα σπιτι και διαβαζα τις πιο προσφατες πορνοκριτικες!!Μια απο αυτες τις κριτικες ηταν και του κυριου 'professorx'με τιτλο: .
Με αυτα που διαβασα για την καινουρια κοπελα απο τη ρουμανια,ηθελα απεγνωσμενα να ξημερωσει κυριακη!!Και ετσι εγινε...

'Κυριακατικο ηλιολουστο πρωινο',πηρα ταξι και κατεβηκα μεταξουργειο με μοναδικο προορισμο το ιασωνος 44.Ανεβηκα τα τεσσερα σκαλοπατακια του οικου,ανοιξα την πορτα και καθισα στο σαλονακι οπου με υποδεχτηκε με μια ομορφη 'καλημερα' η ευγενικη υπηρεσια του οικου!Η υπηρεσια μου παρουσιασε το καινουριο της αποκτημα απο τη ρουμανια με το ονομα 'ΜΑΡΙΑ'.Η Μαρια ειναι ωραια,αδυνατη,με μικρο βυζι,ψηλη(1.75),με καστανα μαλλια πανω απο τους ωμους,λευκη ομορφη επιδερμιδα και τραχυ προσωπο.

Η τσατσα μου ανακοινωσε το προγραμμα:FULL PROGRAM: ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ-ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΡΩΚΤΙΚΟ ΜΟΝΟ 10 ΕΥΡΩ!!!!Ναι!Ναι!Ναι!
Εγω ειπα:'Πλακα κανεις'??ΕμμμμΑληθεια???Χμμμ;
Θα ηταν η πρωτη μου φορα σημερα που δινω μονο δεκα ευρω για να πηδηξω ενα ωραιο μουνι με φουλ προγραμμα!!!Αυτο θα πει στη κυριολεξια:VALUE FOR MONEY...!!!!Ματάκι

Ας περασουμε ομως στο κυριως μενου...

Η τσατσα με τοποθετησε σε ενα αρκετα ζεστο και καθαρο δωματιο.Μετα απο πεντε λεπτα αναμονης,ηρθε και το μαρακι στο δωματιο!Εβγαλε τον στηθοδεσμο και τον τοποθετησε στην ακρη του κρεβατιου.Αφου εγω ημουν ηδη ξαπλωμενος στο κρεβατι, της εκανα νοημα με τα χερια(γιατι αγγλικα και ελληνικα δεν ξερει ουτε τις βασικες λεξεις) να βγαλει το κιλοτακι και τα πορνοτακουνα απο πανω της....Γλώσσα

ΚατσικογάμηςΤο τι εγινε στη συνεχεια δεν περιγραφεται με λογια,πρεπει να το ζησεις ο ιδιος για να το καταλαβεις...ΜατάκιΜατάκιΜατάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
jon smith
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
9.869
Πόντοι:
5.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xapostolosx, alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2015
oκ αυτη ειναι κριτικη! πες μας στην επομενη για τα οικογενειακα σου. μην διανοηθεις να μας πεις τιποτα για το τι εγινε με την κοπελα με αυτα θα ασχοληθουμαι αλλωστε?Μαλακία
12 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μιλάς και εσύ???Θυμός Που έχεις να γράψεις πάνω απο ένα χρόνο κριτική!!!ΜαλακίαΜαλακία
22 Ιανουαρίου, 2015
πήγα σήμερα αλλα δεν την βρήκα!ηταν δυο κοπέλες άλλες εγω πήρα την ποιο αδυνατη ναταλι!!αυτην που λες που θα την βρούμε ξέρεις?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3