Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είσοδος και αναμονή στο όρθιο μιας και η κοπέλα δεν ήταν με πελάτη και βγηκε κατευθειαν.Σοκ!!!! Βάζει κάτω πολλές των στούντιο (κατα την άποψή μου).Χωρίς δεύτερη σκέψη πληρώνω και μπαίνω στο δωμάτιο .Αναμονή λίγων λεπτων και είσοδος της κορασίδας στο δωμάτιο.Μιλάει καλά αγγλικά οπότε η συνεννόηση ήταν εύκολη.Ξεκινάει να με γλύφει και να με φιλάει σε όλο το κορμί και να μου ρίχνι και κάτι πεταχτα φιλάκια στο στο στομα. Ανεβαίνει στο κρεβατι στήνεται στα τέσσερα και αρχίζει το κλαρίνο.Βαθύ υγρό χωρίς χέρια και με μενα να εχω κλειδώσει τα χέρια πανω στα κωλομάγουλά της.Ο μικρος xpeke είχε γινει κάγκελο και μου λεει "sex?" .Sure της λέω εγώ .Πέρασμα του προφυλακτικού και καβάλημα απο πάνω με μενα να χω κολήσει τα χερια μου στα απιστευτα οπίσθιά της.Βαθια καθίσματα με την Αντζέλικα να δειχνει οτι το γουστάρει πολύ.Μετα από λίγο την γυρνάω στα τεσσερα Κατσικογάμης και συνέχισε βαρύ σφυροκόπημα με αυτην να γυρνάει και να με κοιτάει με ενα βλέμμα όλα τα λεφτά.Όταν ένιωσα να έρχεται το τέλος της λές τσιμπούκι μιας και είναι μια απο τις λίγες λεξεις που καταλαβένει στα ελληνικα.ΒΓαζω το προφυλακτικο και τον καταπίνει .Πολύ γερο σφίξιμο των χειλιων πανω στο εργαλειο και γρηγορο ρυθμό.Όταν ήρθε το τέλος τον έβαλε ακομα παραμεσα να φτάσει λαρύγγι,σε σημείο που απο την ηδονη μου ετρεμαν τοσο πολυ τα ποδια που παραλίγο να πεσω.Τέτοια εμπειρία μονο με την κοπέλα μου εχω ξαναζησει(και με την ΑντζέλικαΜεγάλο χαμόγελο).Ηταν η πρώτη φορα που πηγα με την Αντζέλικα , όχι ομως η τελευταία.Η κοπέλα είναι θεά!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Αντζελίκα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού