Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δηλαδή Psycho Girl Friend Experience. Την επισκέφτηκα χθες το πρωί. Η κοπέλα είναι λίγο psycho.Κουβαλάει πολλά καντάρια λόξας. Είναι από Μολδαβία, ψηλή για γυναίκα, αδυνατούλα, με καφε μαλλιά προς το μαύρο και ικανοποιητικό στήθος με μικρή ρώγα. Στην αρχή ήθελε με το ζόρι να μου γαργαλήσει τις πατούσες!! Με το ζόρι μιλάμε! Μετά με άρχισε σε χαδια και φιλιά - γλειψίματα σε όλο το σώμα από το πρόσωπο μέχρι τα αρχίδια. Ήταν φοβερή Ικανοποιητικό γλείψιμο στις μπάλες. Τα έβαζε όλα στο στόμα. Μετα άρχισε να γλείφει τον κορμό του πέους και από τη μια πλευρά και από την άλλη, χωρίς σκουφάκι. Το σκουφάκι το έβαλε για να το βάλει όλο στο στόμα. Καλή πίπα, deep throat φουλ και μετά ανέβηκε από πάνω , χτυπιόταν σαν τρελή. Μετά την έβαλα εγώ κάτω και της τα έδωσα. Πολύ καλή εμπειρία . Όταν σηκώθηκα για να πλυθώ ήρθε από πίσω και άρχισε να μου τσιμπάει τα οπίσθια, γελόντας . "Σε αγαπώ μου φώναζε" . Δεν έφευγε από το δωμάτιο με τίποτα. Ήθελε να με τσιμπήσει. Φύγε κοπέλα μου. Αν μετά το σεξ ήθελα να μείνει η γυναίκα θα παντρευόμουνα. Για αυτό έρχομαι στις πουτάνες. Για να φύγουυν μετά τη συνουσία.

Μόλις έφευγα από το δωμάτιο με πρόλαβε στην πόρτα πριν καταφέρω να βγω και με άρχισε σε αγκαλιές και φιλιά και δώστου ξανά "Σ'αγαπώ, είσαι καλό παιδί" . Τελικά κατάφερα να φύγω, θενκ γκοντ. Πολυ καλή αλλά ... κάτι πίνει και δεν μας δίνει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2008
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού