Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αντζέλικα την είχα πετύχει άλλη μία φορά σε πέρασμα μου απ'το συγκεκριμένο σπίτι αλλά την είδα τόσο βιαστικά που δε τη θυμόμουν καθόλου...Με τόσα που "ακούστηκαν" για τις υπηρεσίες της ήθελα να τη γνωρίσω καλύτερα...

Έφτασα στο σπίτι,παρόλο που ο δρόμος είναι στενός και μικρός βρίσκεις κάποιες φορές θέση απέναντι...Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και μου παρουσίασε την Αντζέλικα...Μελαχρινή με ωραίο σώμα και έκφυλο πρόσωπο...
Δε το σκέφτηκα και πολύ και πέρασα στο δωμάτιο...Για το χώρο όπως τα έχουν περιγράψει οι συναγωνιστές,σκοτεινό δωμάτιο με ένα κόκκινο μπουρδελέ φως,και κρεβάτι με απαράδεκτο στρώμα είναι σαν μία μεγάλη σκάφη....Ο νιπτήρας και η πολυθρόνα ολοκληρώνουν τα στάνταρ του δωματίου...
Έπλυνα τα χέρια μου στο νιπτήρα,φρεσκαρίστηκα όπως όπως και ξάπλωσα στο λεγόμενο κρεβάτι...

Πέρασαν πέντε λεπτά για να εισέλθει η Ατζέλικα στο δωμάτιο...Ξεκίνημα με χαμούρεμα στα όρθια,με φιλούσε στο λαιμό και το υπόλοιπο σώμα ενώ εγώ χούφτωνα τα κωλομέρια της...Φιλιά στο στόμα δεν επιτρέπει παρά μόνο πολύ πεταχτά και ξώφαλτσα....Για γλωσσόφιλα ούτε καν...!

Κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε το στοματικό.Πολύ καλή σε αυτό,άψογη με πλήρη περιποίηση α@@@διών και καραμέλωμα ολιγόλεπτο....Πέρασμα του λάστιχου και έναρξη στο σεξ με ιεραποστολικό...Παραμέρισε λίγο το κορδόνι που φορούσε για να ξεκινήσουμε όπως είπα σε ιεραποστολικό...Αλλαγή για πισωκολλητό όπου και ήταν και η τελευταία στάση μας,με καλή συμμετοχή από μέρους της με κάποιους αναστεναγμούς αλλά και άψογο στήσιμο στα τέσσερα πέρασαν λίγα λεπτά...Αφαίρεσα το προφυλακτικό και με στοματικό ολοκληρώθηκε η συενεύρεση με την Αντζέλικα να ξεπλένεται στο νιπτήρα....

Αρκετά καλή συνεύρεση vfm με μία κοπέλα που έχουν γραφτεί κάποια πράγματα δικαιολογημένα.Τη συστήνω ανεπιφύλακτα!

Αυτά για τη συνάντηση μου με την Αντζέλικα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Αντζελίκα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού