Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν κατευθύνθηκα προς τα εκεί για Ατζέλικα αλλά θα ερχόταν μετά τις 5 οπότε έριξα μία ματιά σε αυτό τον οίκο...Κοπέλες στο μαγαζί τρείς η Ιβόνη η Κάρλα που έχει πολύ καλές υπηρεσίες αλλά καθόλου εμφάνιση και άλλη μία μελαχρινή νομίζω Χριστίνα....

Επιλογή της Ιβόνη και πέρασμα στο δωμάτιο με την λίγο περίεργη υπηρεσία...Και γιατί το λέω αυτό μα με το που μπαίνεις σε κοιτάζει περίεργα,άμα δε κάνεις τσάρκα και δεν επιλέξεις κοπέλα για τα ενδότερα σε κοιτάζει λες και είσαι δε ξέρω και εγώ τι...Αμέσως βέβαια αφού πλήρωσα μου είπε να είμαι και προσεκτικός στο δωμάτιο άμα κάνω ντουζ μη πέσουν τίποτα νερά έξω....!Τέλος πάντων πάμε παρακάτω...

Ένα ντουζάκι για φρεσκάρισμα και ξαπλωμένος περίμενα την Ιβόν...
Μπήκε στο δωμάτιο μετά από λίγα λεπτά με αρκετή διάθεση...Να σημειώσω πως έχει αλλάξει εμφανισιακά έχει πάρει κάποια περιττά κιλάκια και έχει τα μαλλιά της είναι πιο σκούρα...Παραμένει όμως εντυπωσιακή γυναίκα...
Έναρξη προκαταρκτικών με πεταχτά φιλιά και τριψίματα,γλωσσόφιλα δεν δίνει...Τοποθέτηση λιπαντικού στο στήθος της και μία σύντομη ισπανική ξεκίνησε...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού.Καλό με αργό ρυθμού και με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής και τα α@@@κια...

Το σεξ μαζί της σύντομο καθώς είχα φτιαχτεί αρκετά...Πρώτη στάση με την Ιβόν από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για τη τελευταία μας στάση.Πισωκολλητό λοιπόν και με πιο γρήγορους ρυθμούς μας βρήκε στα τέσσερα το τέλος της συνεδρίας...

Σχετικά μία καλή συνάντηση,απλή με ότι χρειαζόταν χωρίς υπερβολές για να ξεκινήσει κάπως η χρονιά...

Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου στην Ιβόνη,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Υβόννη
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού