Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξεκίνημα τσάρκας στην οδό Φυλής, τα ίδια και τα ίδια, κόσμος να μπαινει να βγαίνει χωρίς να γαμάει ... στόχος μου ήταν η Αλέξια από Κων166Β και η Μαρσέλα και Μαραθώνος.

Μπήκα στο Μαραθώνος, κατι μου έλεγε να μην μπω με Μαρσελα. Καπάκι πάω Κων166Β, το μόνο που με ''εσωζε'' για να μην μπω ήταν να ήταν μια άλλη κοπελα στην θέση της αλέξιας.

Μπαίνω στο σαλόνι, δεν ειχε κοσμο, η υπηρεσία μου παρουσιαζει την αλεξια, βγαινει με αναγνωρίζει και μπαίνω στο δευτερο δωμάτιο καθώς άλλαξε σεντόνια πριν λίγα λεπτα.

Μπαίνω στο μικρό και ζεστό δωμάτιο και ετοιμάζομαι, ενώ ο κόσμος έμπαινε και έβγαινε. Είσοδος κοπέλας που κάθεται και ξαπλώνει δίπλα μου. Τα είπαμε στο έτσι, εννοειται πως με γνωρισε αν και δεν ήταν 100% βέβαιη, ειπαμε για το τι καναμε το βραδυ της πρωτοχρονιάς, και σιγα σιγα ξεκινήσαμε ....

Χούφτωμα αρχιδιών από μέρους της, ενώ εγω αισθησιακά φίλαγα τον λαιμό της και έπαιζα με το νινί της, φαινόταν να καβλώνει σιγα σιγα, το ίδιο κι εγώ, οι παλμοί τις καρδιάς μου χτυπούσαν ολοένα και πιο δυνατα, το ακουσε και μου το είπε, έπεσαν φιλιά και από την ιδια στο στηθος μου. Συνέχεια με φιλιά στο στήθος της, λαχταριστές οι ρογίτσες της, απολάμβαναν τα αισθησιακά μου τεχνάσματα, σιγα σιγά πήγαινα πιο κάτω, για την ακρίβεια στην περιοχή τον πλευρών της, όπου γαργαλιόταν και δεν συνέχισα πολύ. Συνέχεια της ειπα για 69 και αμέσος μου περνάει αισθησιακά την καπότα και λαμβάνει θέση, ενώ προς τιμή της μου είπε αν με χτύπησε με το πόδι της.
Ξεκίνημα στασης 69, γλυκό αιδοίο όπως πάντα, ωραία ζουμιά, κρατούσα τα κωλομέρια της και η γλώσσα μου εξερευνούσε το αιδοίο της, έχωσα την γλώσσα όλη μέσα της, ενω πότε πιπίλαγα την κλειτορίδα της,η ίδια με τσιμπούκωνε ( αυτές οι καπότες ειναι για τον πουτσο ), πότε με άφηνε να πάρει ανάσα και πότε με έπαιζε σε γρήγορο ρυθμό με το στοματάκι της, ΕΞΤΑΣΗ, την αλλάζω και την βάζω σε σταση doggystyle. Δεχτηκά γυρνάει ...
Το θέαμα μοναδικό την γάμησα για λίγο σε σταση ετσι καθώς το θέαμα ήταν για μη καρδιακούς, είχε πάρει τέλεια στάση ενώ παράλληλα με το γαμήσι έδειχνε να γουστάρει.

Για το τέλος, κανονική στάση, οπου και εδω ήταν καλή η σταση του σώματος της, υστερα από χαλαρούς ρυθμούς χυνω μέσα της ενω το πρόσωπο της ειχε κοκκινίσει και τα ματια της ηταν υγρα. Την στιγμή που τελειωνα με έπιασε από τα μαλλια και καπου εκει της λεω πως τελείωσα.

Κάθισε για λιγα λεπτα ξαπλωμένη και λέγαμε ευδιάθετοι διαφορα για το τελείωμα εντος αιδοίου σε εντελώς φιλικό επίπεδο. Λίγες ακόμα κουβέντες για καποια θεματα, ευχες επίσης για καλή χρονιά και αυτό ήταν ... ντύνομαι και παω σταθμό Μεταξουργείου ...

Το πρώτο γαμήσι του 2015, ελεγα πως δεν θα περάσω ξανα, αλλά πλέον με βλέπω να αποκτώ ενα στανταράκι στο 20αρικο, ειναι του γούστου μου, μου αρέσει η συμμετοχή της, οποτε προχωράω ετσι ...

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΥΡΙΟΙ !!

Υ.Γ. την καλύτερη ατάκα που άκουσα σήμερα, είναι σε σαλόνι στην εξηκιου ... ΄΄ το μπουρδελο είναι σαν τον τζογο, εθισμός πραγματικός''

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Υπηρεσίες
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2015
καλησπερα και καλη χρονια να εχεις, και με την Μαρσελα μια χαρα ρομαντικα περνας! Οσο για την Αλεξια η ροκεμφανιση που αναφερες στην πρωιγουμενη κριτικη μου κεντρισε το ενδιαφερων...μπηκε στο στοχαστρο!!Χαμόγελο
ΤΤ
ταδε ταδοπουλος
03 Ιανουαρίου, 2015
να εισαι καλα μυστη μου, καλη χρονια να εχουμε !!! Ναι όντως, γούστα είναι αυτά τι να κάνουμε !!
04 Ιανουαρίου, 2015
ναι τα γουστα ειναι γουσταΧαμόγελο! το λεω σε περιπτωση που το πρνορανταρ σου μυριστηκε φολαΜατάκι
ΤΤ
ταδε ταδοπουλος
05 Ιανουαρίου, 2015
το ''φολα'' ειναι σχετικο παιχτη μου, ποτε δεν μου αρεσει να λεω ''φολα'' ή ''αψογη'', εκτός αν κάτι κάνει εντελώς μπαμ, αυτά ειναι υποκειμενικά και συμφωνα με τις αναγκες του καθενός μας!! Χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4