Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τζούλια έχει ξανθό ίσιο μαλλάκι έως τους ώμους, σκουρόχρωμα μάτια, ύψος γύρω κοντά στο 1.65 και ωραίο σωματάκι. Τα βυζούνια της είναι χάρμα οφθαλμών και γλυψίματος!
Η κοιλίτσα έχει λίγα καλαίσθητα ψωμάκια που τα φίλησα σα λιγούρης. Ο κωλαράκος ΠΟΛΥ ΣΦΙΧΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟΤΑΤΟΣ.
Το 23χρονο πιπίνι από την Τσεχία (αυτά μου είπε) ομιλεί τέλεια τα Ελληνικά και δε θα έχετε κανένα πρόβλημα.
Η περίπτυξη κράτησε κάτι λιγότερο από 10 λεπτά. Μόλις μπήκε μέσα με ένα χαμόγελο, αμέσως τη σήκωσα αγκαλιά.

- Όχι, είμαι βαριά!
- Τι με πέρασες αδελφή μανάρι μου και δε μπορώ να σηκώσω?
- Δεν είπα κάτι τέτοιο!
- Μμμμμ (και φιλούσα τα βυζάκια της)....
- Είμαι λίγο κρύα σήμερα...
- Τώρα θα ζεστάνω εγώ μανάρι μου, μμμμμ (βρυχιόμουν σαν πεινασμένος λύκος)....

Κάνει ακάπ πίπα (χύσιμο όχι στο στόμα, μόνο στο σώμα της). Κάθεται κανονικά, υπομονετικά να της τον χώσεις όπως θες κι όχι σαν κάτι άλλες φόλες που φοβούνται.
Βέβαια ως πορνόγερος που είμαι, της εξηγήθηκα σπαθί από την αρχή κι έτσι κέρδισα την εμπιστοσύνη της.
Μου πήρε πίπα γύρω στο 3λεπτο με παράλληλο γλύψιμο αρχιδιών. Τα πίεσε ελαφρώς με τα δαχτυλάκια της για να αναδυθούν από τα εσωτερικά του αρχιδόσακκου!
Δαχτυλάκι σε σουφρίτσα & μουναρίτσα δε θέλει, μόνο εξωτερικά. Δεν την πίεσα, αλλά μόλις είχε ξαπλώσει δίπλα μου φέρνοντας το κωλαράκι της κοντά μου είδα ότι θα έχουμε πρόβλημα....
Η Τζούλια προσπάθησε να με ανεβάσει ψυχολογικά ότι θα το κάνουμε το μυστήριο γιατί της αρέσει να το κάνει από τον κώλο. Όμως εκεί που στήθηκε στα 4, πάω με καλούτσικη στύση να μπω και έφαγα πόρτα....
Νόμισα ότι είχα να κάνω με Εκείνη και προσπαθούσα να τη γαμήσω σα γουρούνι. Που να ξέρει η Τζούλια τι καπνό φουμάρω...
Προσπάθησε το μωράκι να με μαλακίσει μπας και μου σηκωθεί ξανά, τίποτα....

- Δε μπορώ ρε μωράκι, είσαι τόσο στενή, έπεσα σε παρθένα που να το βάλω...
- Προσπάθησε να το κάνουμε...
- Άστο στήσου στα 4 να μαλακιστώ και να στο βάλω στο μουνάκι για λίγο, θα το κάνουμε την άλλη φορά....

Έβαλε λίγο κρεμούλα στο μουνάκι, εγώ άρχισα να τρίβω τη ντούντα πάνω της και να τη φυλάω στη μεσούλα και τα καπούλια της, βυζοτρίβοντας την. Οι ρώγες της είχαν φουσκώσει σαν τον ανθό της Άνοιξης....
Εκεί τυλίγει τα ποζιαρίνια της στα δικά μου τα ξερά. Η επαφή του νεανικού κορμιού της με έφτιαξε και τον έβαλα για λίγα δευτερόλεπτα στο πιπί της και τελείωσα.

Με ευχαρίστησε και ανανεώσαμε επίσκεψη.
Φερθείτε της ωραία και θα σας μείνει αξέχαστη εμπειρία. Η τσα2 είναι το πρωί εκεί, το δε βράδυ πάει στο Φ40. Ο χώρος είναι άνετος με νιπτήρα και του βάζω ένα 7ρι. Το κρεββάτι άνετο με καλό στρώμα. Βέβαια παίζει και ρόλο που πήγα πρωί (11:15 ήταν).



Έχω πυρφόρικη καρδιά,
Θεέ μου τι να κάνω,
τέτοια καρδιά που μου έδωσες,
τη λογική μου χάνω....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2015
τσεχικη aka αλβανικη Γλώσσα γεια τζουλια απο την πραγα .... ωραιος φιλε
02 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H αλήθεια (επειδή τυγχάνει να ομιλώ με διάφορα θυληκά μέσω Skype) η προφορά της δεν είχε καμμία σχέση με σλαβικές χώρες. Αν τώρα μου έλεγε ότι είναι Ελληνίδα, μπορώ να σου πω ότι θα πίστευα. Βέβαια το ότι κάποιες κοπέλες αποκρύπτουν κάποια στοιχεία για πολλούς και διάφορους λόγους, είναι δικαιωμά τους. Απλά έβαλα στην κριτική το επίθετο Τσέχικη ώστε να την αναγνωρίζουν όσοι μαρκαλαρέοι την επισκεφθούν μια και της πήρα την παρθενιά Μεγάλο χαμόγελο στον εν λόγω οίκο (εννοώ την παρθενική της κριτική). Για μένα αρκεί που πέρασα καλά κι ας είναι από την Ουζουμπούρου Μεγάλο χαμόγελο
N
Ntountaras
04 Ιανουαρίου, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=QJDcVj3FTZ4
Ψιλοκολλάει με τον τίτλο και το περιεχόμενο της κριτικής...
17 Ιανουαρίου, 2015
Θα την τσεκάρω αλλά άμα είναι η γνωστή απάτη να μου λείπει...
Σφίγγει τον κώλο της επίτηδες.
Όταν έσπρωξα πολύ και τελικά τον έβαλα, σήκωσε τον κώλο της για να βγώ η μαλάκω!
20 Ιανουαρίου, 2015
Επιρρεπής:
Που διάολο θυμήθηκες τους Iron Maiden Μεγάλο χαμόγελο

seducer:
Ας μας ενημερώσεις. Εγώ πάντως έμεινα άκρως ικανοποιημένος, γιατί έδειξε κατανόηση και συμμετοχή τα οποία μετράνε πάρα πολύ κατ' εμέ.
N
Ntountaras
(Updated: 20 Ιανουαρίου, 2015) 20 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είμαι αυτής της γενιάς,κι έχω κολλήσει σ'αυτό το είδος του hard rock...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6