Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη στο Ρεμουνδου21Α βραδυ δευτερας στις23.00 σχολοντας με σκοπο να δοκιμασω την Αντζελικα ετσι αφου τα ειπα λιγο με την ευγενεστατη τσατσα που δουλευε μεχρι προσφατα Μεγαλου αλεξανδρου15 μου παρουσιασε την ωραιοτατη Ιβανα και μετα απο λιγο την Αντζελικα που ηταν δωματιο χωρις να το σκεφτω δινω το20ευρω και λεω στην υπηρεσια οτι θα δοκιμασω με την Αντζελικα αφου ειχα δοκιμασει την Ιβανα.Ετσι μετα απο λιγο ερχεται η Ατζελικα δωματιο η οποια δεν μιλα Ελληνικα και ξεκιναμε προκαταρκτικα με εμενα να ασχολουμαι με τα μικρα αλλα φυσικα στητα βυζια και γενικοτερα τηνν σωματαρα και τις ποδαρες της ειναι για πολυ φιλημα-γλειψειμο με την Αντζελικα να ανταποκρινεται με καλη συμετοχη το μονο σημειο που δεν ηθελε ηταν χερι στο μουνι καθως οταν πλησιασα με ωραιο τροπο μου ειπε μην βαλω δαχτυλο το σεβαστηκα απολυτα και προχωρησαμε παρακατω με αντζελικα να μου κανει τσιμπουκι χωρις καποτα κατι που δεν συνηθιζω αλλα με τοσο ωραια κοπελα μπροστα μου ειπα ενταξει ενω στην αρχη χρησιμοποιησε χερι της το πηρα και μου εκανε μια πιπα πολυ βαθια με αριστη αισθηση και τεχνικη,αφου ειχα φτιαχτει για τα καλα την γυριζω σε ιεραποστολικη σταση και αρχιζω εντονες βυθισεις με την Αντζελικα να βγαζει κραυγες.Καθως της τον εχωνα ενιωσα στα αρχιδια μου την υγρασια απο το μουνακι της μετα απο λιγο τελειωσα.Ηταν μια πολυ επιτυχημενη καταθεση με μια πολυ ομορφη κοπελα που μαζι με την Ιβανα ειναι οτι καλιτερο κυκλοφορει στην φυλης και περιξ αριστες υπηρεσιες που ικανοποιουν τον πελατη ουτε ξεπετες ουτε πεταμενα λεφτα σε ακυρες δοκιμες-πειραματα σαφως και την συστηνω ανεπιφυλακτα καλη συνεχεια να εχετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντζελίκα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού