Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...η δουλεία έχει μια παράξενη κοκαΪνικού τύπου διέγερση στον οργανισμό μου και δόξα το διάλο η αγορά είναι τιγκαρισμένη στο σεξουαλικό όπιο άνευ συναισθηματικής εμπλοκής.
...ο πάνος με ξανασυντρόφευσε στην τρέλα μου και έτσι μαζί αλωνίζαμε στην παγωμένη νυχτωμένη πιάτσα ,μετουσιώνοντας την οπτική διέγερση σε φιλοσοφικό ηδονισμό...
...η γκαλίνα ήταν ότι πιο διεγερτικό μπορούσα να βρώ συνδυάζοντας δυσμορφικό και ώριμο ηδονισμό.
αβυσσαλαία χυτές μαστικές καμπυλότητες ,υπερλιπώδης συσσώρευση στην κοιλιακή χώρα και στους γλουτούς, μετριοκοντό ύψος και φιλόξενο προσωπείο που εξάπτει τα οιδοιπόδεια συμπέγματα...
...η παράτριψη ήταν ένας συνδυασμός μαστοπεϊκής παράτριψης , μαστολειχίας αιδοιλειχίας (βρίσκοντας την οπή ανάμεσα στο λίπος) , πεολειχίας και ιεραποστολικής πεοκολπικής επαφής...
τελείωσα και για τον γνωστό παράξενο λόγο ξαφνικά δεν ήθελα καμμία σχέση μαζί της
ενώ πρίν εκδήλωσα την λαγνεία μου για το καμπυλώδες σαρκίο της...
...καπνίζοντας το συνουσιόπιο μου ήρθαν στο μυαλό τα λιωμένα ρολόγια του νταλί, ίσως λόγω του ότι θα ήθελα ο γαμημένος ο χρόνος να σταματήσει να κυλάει και να κολλήσει σε μια στιγμή ηδονισμού...
ποιός ξέρει;...καυλή χρονιά σε όλους εύχομαι !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Γκαλίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2015
1η κριτική της χρονιάς (η επαφή έγινε κατά τις 3:00 1/1/14)
01 Ιανουαρίου, 2015
Για ακομα μια φορα Θεος Ναι! Καυλη χρονια και σε σενα τυπε μου Ναι!
01 Ιανουαρίου, 2015
(1/1/15) ο δαίμων του τυπογραφείου
01 Ιανουαρίου, 2015
με την παγωνια κ τα περιεργα πλασματα που αντικρυσαμε χτες εμοιαζε σαν τη συντροφια του πορνικου δαχτυλιδιου..
01 Ιανουαρίου, 2015
Καλη Χρονια! Ο Μποντλερ πρεπει να ηταν καπου κοντα σας εκει στην αλλαγη του χρονου! Και ισως να κερσσθηκε κι αυτος μερικες τζουρες απο το συνουσιοπιο σας. Παραμενετε μοναδικος!
01 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγώ βρήκα ένα μικρό δαχτυλίδι ανάμεσα στα βουνά λίπους
χο χο χο Χαμόγελο
01 Ιανουαρίου, 2015
Με ποδαρικό δικό σας, μια χαρά θα γαμήσουμε και φέτος. Κουλ
01 Ιανουαρίου, 2015
φυσικα και σαφως θα εννοεις 1/1/2015 !!!!!!!!και οχι ενα χρονο πρινΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
01 Ιανουαρίου, 2015
Το ειχες αναγκη ε?
01 Ιανουαρίου, 2015
Φιλόσοφος πάντα φίλε μου! Καυλή Χρονιά σου εύχομαι!
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2