Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γυριζοντας κατακοπος απο ασκηση "ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ" ειχα και κατι καυλες απιστευτες :dick_head: ειπα να επισκεφτω το εν λογω σπιτακι στο μεταξι γνωριζοντας οτι δουλευει η Φωτεινη (η αλλιως κατι σε Γιατσεκ σμοχ) την οποια ειχα "παρει πριν τεσσερα χρονια.Η Φωτεινη για οσους δε γνωριζουν ειναι ενα ΜΙΛΦ απο ανατολικο μπλοκ με 2-3 στηθος :free-sexy-smileys-941: και σωμα πιασιματα.Στα του δωματιου τωρα η σταση της ειναι ακρως σεξουαλικη και ναζιαρα με φιλια σε ολο το σωμα και κατηφοριζοντας στο επιμαχο σημειο οπου και ξεκιναει ενα ακα αλλο πραγμα.Αφου με ξαπλωνει συνεχιζει το ακα και σηκωνει τα ποδια ψηλα σε κατακορυφη σταση ακουμπωντας τα στον τοιχο και συνεχιζει τη μαεστρια της,πραγματικα με εστειλε αδιαβαστο με αυτη τη σταση :bounce-glasses:.Στη συνεχεια και αφου μου φοραει το σκουφι ερχεται απο πανω μου αναποδα κοιταζοντας την πλατη της και αρχιζει να χοροπηδαει πανω στο σκληρο λοστο μου που κοντευε να φυγει απο τη θεση του και μετα τη γυριζω αναποδα για να γλειφω τα μασταρια της.Αφου ενιωθα το τελος να πλησιαζει τη σηκωνω στο νιπτηρα και τη σφηροκοπαω απο πισω :doggy_style: πιανοντας το απιστευτα μωρουδισιο σε αφη κορμι της.Πεταω το σκουφι στο τελος και με τελειωνει με ενα εκπληκτικο :wanker: με τα χερια της να συνεχιζουν το :wanker: και αφου την εκανα λουτσα με τα μισα υγρα στο καλτ χαλακι και τα αλλα μισα στο χερι της κατι ποθ με ερεθιζε ακομα πιο πολυ.Το μονο κακο ειναι οτι τσινισε λιγο οταν εβγαλα το σκουφακι για να τελειωσω στις βυζαρες της αλλα ηταν μια παρα πολθ καλη και τιμια συνευρεση αν σκεφτει κανεις οτι οοοολα αυτα τα εκανε με 10 χηνες!!!Την προτεινω ανεπιφυλακτα σε τυπυς που δεν κοιτανε τοσο το προσωπο αλλα την ουσια που ειναι μεσα στους τεσσερις τοιχους...Αυτα αγαπητοι χυστες και πορνοι αυτου του κοσμου!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού