Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...είχα μια μικρή χωροχρονική κουκίδα διαθέσιμη , πήρα το τόξο μου και ένα βέλος έσκισε τον αέρα καταλήγοντας στο κέντρο της...
...νεαρό θήλυ , ξανθό τριχωρό κεφαλής και μετρίου αλλά στητού στήθους και ελαφρά πιο τσουπωτή περιφέρεια απο το συνηθισμένο...
θυμάμαι να μαλάσσει με ελαφρά σκηρότητα το γυμνό πέος μου με το στόμα της (και έτσι ένιωσα πολύ κοντά με τους αδελφούς πάκηδες) και ύστερα να το καβαλάει...
έκλεινα τα μάτια και έβγαζα κάποιους μυκηθμούς απόλαυσης ενώ χουφτωνα με πάθος τους μαστούς και την λιπώδη περιφέρειά της, μέχρι που κουράστηκαν οι πυελικοί μύες της να κινητοποιούν την λεκάνη της επι του πέους μου και έτσι αλλάξαμε στάση...
...η επόμενη στάση ήταν η κατάλληλη για εκδήλωση των κυνικών μου ενστίκτων , ένιωσα την στενότητα του κόλπου της , γράπωσα την λεκάνη της και έσπρωχνα δυνατά , βαθιά και οργαστικά , μέχρι το υγρό να χυθεί και το όπιο να μου δώσει την γνωστή μαστούρα...
...στο σαλόνι η φωνή της μου φάνηκε ενοχλητική , γενικότερα είναι ένα αρκετά όμορφο νεαρό γκομενάκι , αλλά αφού μπορείς να το ξεζουμίσεις για να κορέσεις για λίγο την αέναη δίψα σου , δεν υπάρχει λόγος να σκεφτείς κάτι παραπάνω γι'αυτή αλλά και για όλες γενικότερα...(καπνίζοντας αργά το συνουσιόπιο πίσω απ' το τιμόνι)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2014
σαν μαστουρομενο με βγηκε στην υποδοχη το λυπηθηκα και δεν καταθεσα αφου μπορεσες και το ξεζουμηξες οσο για τα λεφτα δεν τα λυπασαι το 10 ευρω αλλα το γενικο περιβαλλον στην περιοχη Μεταξουργειο ειναι αηδιαστικο παρολο που γαμησα αλλου και το πρωι οσο και στην απογευματινη βαρδια δεν με ξανακανε κεφι να ξαναπαω Money Mouth
29 Δεκεμβρίου, 2014
απολαυστικος οπως παντα
29 Δεκεμβρίου, 2014
Θεος Ναι!
29 Δεκεμβρίου, 2014
να είστε καλά ! Χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4