Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είναι πρωί και η τεστοστερόνη βαράει κόκκινα !τα λεγόμενα καυλοκατουρα που λεν οι βλαχοι!το δώρο Χριστουγέννων τελικά θα το φάνεοι πουτανες όπως πάει !Ντροπή Πήγα πρώτα στο φωκαιας 24 όπου ο κόμικος κ Άρης παρουσίαζε το χόμπιτ !έφυγα πριν μου ζαλίσει τα αρχίδια και το μικρό ξωτικό μου άρπαξε το χέρι !έκανα Τριπλα και κατέβηκα τις σκάλες!
Απέναντι η τσα τσα μου παρουσίασε την Καρολίνα !την είχα πάρει κάποιες φορές στο 24 με πολύ καλές εντυπώσεις !πρόκειται για μια ξανθιά κοπελίτσα γύρω στα 19 αδύνατη με μεγάλες βυζαρες μικρό κολαρακι και γλυκό προσωπάκι με ανοιχτά μάτια !δν την λες μουνάρα αλλά θυμίζει την γκόμενά που πάντα ήθελες να γαμησεις στο λυκειο μόνο κ μόνο επειδή έχει μεγάλαβυζια ..έσκασα το χαρτάκι στην υπηρεσία αγνοώντας ότι με πηδάνε 8 ώρες στην δουλειά για να το βγάλω !
Ξάπλωσα στο κρεβάτι και η Καρολίνα ήρθε χαμογελαστή ,τις είπα σε θυμάμαι απέναντι !απάντησε κάτι στην γλώσσα τις και χαμογέλασε :-)οκ λέω κ εγώ !

Χάιδεψε την πουτσα μου και με έγλυφέ σε λαιμό κ στήθος !την φύλαγα κ εγώ και τα χείλη μας συναντήθηκανέ !πλακώθηκαμε στα γλωσσοφιλα!το τσιμπούκ τις μέτριο !αλλά εγώ έχοντας το μουνάκι τις στο στόμα τις 69 δν κατάλαβαινα τίποτα !την γάμαγα σε πολλές στάσεις αφού την έγλυψα ολόκληρη !20 λεπτά μέσα στο δωμάτιο !νομίζω πως είναι καλή περίπτωση !δν σημαίνει ότι επειδή πέρασα καλά εγώ θα περάσετε κ εσείς !μετράει κ η χημεία !αυτά από εμένα !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Mounokolotripidogliftis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.362
Πόντοι:
2.405
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού