Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελειώνει η χρονιά, ετοιμαζόμαστε ν’ ανανεώσουμε τις ευχές που συνήθως ανταλλάσουμε για το νέο έτος,και σκέφτηκα να προσθέσω άλλη μία κριτική για το Χριστινάκι,το Λουλούδι της Ανατολής για μένα,τη ''χορεύτρια που σαγήνευσε τη Δύση'',κατά έτερο συναγωνιστή.Δεν έχει κανένα νόημα να επικυρώσω την επαγγελματική της επάρκεια,ούτε να εστιάσω σε τεχνικές λεπτομέρειες... πορνογραφικού περιεχομένου,ας το κάνουν αυτό οι πιο παλιοί και σκληροί χύστες!Θα αλλάξω το ύφος,και θα προσπαθήσω να μεταδώσω την ψυχική διαδρομή μιας προγραμματισμένης επίσκεψης,έστω με συνοπτικό τρόπο,και με ελειμματική λογοτεχνική επάρκεια.
Η προετοιμασία περιλαμβάνει το υποχρεωτικό μπάνιο,ξύρισμα παντού,αρωμάτισμα,και ντύσιμο αναβάτη μοτοσυκλέτας.Νοερή προετοιμασία καθ’οδόν, με πιθανά κι απίθανα σενάρια που μπορεί να εκτυλιχθούν,που τείνουν να θυμίζουν το γνωστό ανέκδοτο,’’άντε και γαμήσου εσύ κι ο... γρύλος σου!’’ Παρκάρισμα στην Αχαρνών,περπάτημα και χάζεμα των άλλων σπιτιών και των συναγωνιστών,μικρών και μεγάλων,μόνοι ή παρέες που μπαινοβγαίνουν,βαθιά ανάσα να πάρω το τελευταίο κουράγιο,ανέβασμα της σκάλας και είσοδος στο σαλόνι.Καλησπέρισμα στην ευγενική υπηρεσία που ανακοινώνει την κοπέλα και το πρόγραμμα,αναμονή για το Χριστινάκι,ανταλλαγή χαιρετισμών και είσοδος στο δωμάτιο.Το Χριστινάκι μπαίνει με ζωντάνια και κέφι,θερμοί εναγκαλισμοί και εκμυστηρεύσεις εκ μέρους μου,προετοιμασία για την κυρίως συνεύρεση, λιγότερο ή περισσότερο επιτυχημένη ή αποτυχημένη,κατά το ανάλογο του μισοάδειου ή μισογεμάτου ποτηριού... Υποσχέσεις στον εαυτό μου και στο Χριστινάκι για καλύτερη ψυχική και σωματική κατάσταση την επόμενη φορά,έξοδος από το δωμάτιο,η υπηρεσία ανακοινώνει το πρόγραμμα,ένα σφίξιμο νοιώθω... Ντύσιμο,καληνύχτισμα,επιστροφή στη μηχανή,ένα μείγμα ευφορίας και κατάθλιψης με κυριεύει,ένας κόμπος στο λαιμό μ’εμποδίζει ν’ανασάνω,ένα δάκρυ σχηματίζεται,το ελάχιστο τίμημα που πρέπει να πληρώσω για το τους χυμούς του Λουλουδιού που άγγιξα και μύρισα… Ολιγόλεπτη παραμονή στην Αχαρνών,καπνοσακούλα και στρίψιμο τσιγάρου,αναδύεται το μόνιμο ερώτημα που με απασχολεί:ευχή ή κατάρα που μ’έφεραν τα βήματά μου να ανεβώ τις σκάλες;
Μετά τα παραπάνω,κι επειδή είναι επίκαιρο, συμπεριλάβατε κι εμένα στους υποψηφίους για τον ’’μίστερ μαλάκα’’ της χρονιάς!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.733
Πόντοι:
10.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, LITHOS 77 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2014
Ευγε ωραια κριτικη τυπε μου,παλια ειχα φαει και εγω σκαλομα...Πλεον για τους χυμούς του Λουλουδιού που άγγιζο και μυριζο , δεν υπαρχη τιμημα μονο χαρα ηδονη και ικανοποιηση και πιο μεγαλη ορεξη για την επομενη φορα....Δεν το εχω καραφερη με οσες εχω σκαλοση...ενοω με ορισμενες δεν εχω ξαναπεραση και δοξα το θεο εχουν σταματηση την δουλεια...Μεγάλο χαμόγελο Η χριστινα ομως ειναι καλο παιδι...αν ξεπερασης το συναισθημα...μονο καλα εχεις να λαβης αυτη την κοπελα...Περα απο αυτο βαση εμπειριας πιστευω οτι νιωθουν ποτε εισαι καψουρης....και ποτε εισαι καυλομενος για παρτη τους και η ηδονη κυριαρχη...και συμπεριφερονται αναλογος...Γερο-μύστης Χρονια πολλα τυπε Ναι!
27 Δεκεμβρίου, 2014
Με αγγιξε το κειμενο σου αδερφε.Μαλακας δεν εισαι,μαλλον περισσοτερο ευαισθητος απο την κυρια μαζα.
27 Δεκεμβρίου, 2014
Πολυ ευαισθητη και ειλικρινης καταγραφη!!!
Ευχη η καταρα η ... μοναξια ...
Κοινα ερωτηματα. Χωρις επαρκη απαντηση για κανενα.
Καλη Χρονια!
29 Δεκεμβρίου, 2014
Εχεις σκεφτει να βρεις γκομενα ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4