Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα από μεγαλη τσαρκα σε Φυλης,Φωκαιας,Διδυμου εν τελη κατεληξα στην Βαννεσα.Ενα πετιτ μικρο Ρουμανακι 18 χρονων,μελαχρινο,με εντονο μακιγιαζ,ωραιο γεματο βυζι και κωλαρακι και μεσουλα ποιημα.Εδωσα το μπλε εισητηριο στην τσα2 και μπηκα στο δωματιο πισω απ τον τοιχο.Φωτεινο με μικρο κρεβατι κοιμενεται σε μετριο επιπεδο σε σχεση με αλλα στη Φυλης.Παντως ηταν καθαρο.Μετα από λιγο μπαινει και το μικρο.Πολυ γελαστο και με καλη διαθεση με χαιρετάει και αρχιζουμε χαμουρεμα στο ορθιο.Μου γλυφει λιγο το στηθος ,ανταποδίδω και εγω και κατοπιν ξαπλωνω στο κρεβατι οπου εκει συνεχισε με καποια γλυψιματακια και λιγο ισπανικη και αφου ειχα ανορθωση περναει το προφυλακτικο και μου κανει πιπα.Αργη,με καποια χτυπηματάκια στη γλωσσα, στην αρχη ρηχη αλλα κατοπιν πιο βαθεια και παραλληλα να με κοιταει στα ματια το πιτσιρικι.Καποια στιγμη σταματάει και με ρωτάει αν θελω άλλο η να αρχισουμε.Της λεω παμε και ετσι με καβαλαει αφου πρωτα εβαλε λιγο σαλιο στο μουνακι της.Ηταν καλο καβαλημα με ρυθμο.Δευτερη σταση ιεραποστολος οπου η αισθηση απ το μικρο μουνακι της ηταν εξαισια.Την καρφωνα αργα και αισθησιακα.Μετα την εβαλα στα τέσσερα στην ακρη του κρεβατιου με εμενα ορθιο οπου εκει εβλεπα το θεαμα απ τον καθρεφτη στον τοιχο και για τελος την πηρα πλαγιαστα εως οτου εχυσα δυνατα στο μουνακι της.Συνολικος χρονος στο δωματιο κανα τεταρτο καμια ενοχληση απ την τσα2 ενώ μπορω να πω πως το ευχαριστηθηκα το μικρο Βαννεσακι και ηταν μια πολύ καλη καταθεση.Προτεινεται για πιπινολατρεις και όχι μονο...Approved!! Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού