Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Πέμπτης προς Παρασκευή στις 00.30. Αφού πρώτα είχα πάει να δώ σινεμά με φίλο , στην συνέχεια κατέβηκα Φυλής.
Πάρκινγκ εύκολο ακριβός έξω από το σπιτάκι. Δεν μπήκα πρώτα σε αυτό τον οίκο , έκανα βόλτα , ούτε το 1/3 των οίκων δεν ήταν ανοικτό.... Πρώτη μου
επιλογή ήταν μία επαναληπτική με την Κατρίν στον όροφο του 71 , αλλά γινόταν της πουτάνας απο κόσμο. Στην συνέχεια η Χριστίνα στο 69β η Ξανθιά πιτσιρίκα
αλλά δεν την είδα καλά στο σαλόνι και έφυγα.

Ανέβηκα τα σκαλιά και μπήκα στον εδώ οίκο. Εδώ δουλεύει σαν υπηρεσία ο ασπρομάλης τσάτσος που πιο παλιά δούλευε στα Φ65 καθώς και στο Μεταξουργείο. Γιά μένα
είναι πολύ λαλάκας και σπαστικός , σε κοιτάει με μισό μάτι και όταν φεύγεις χωρίς να περάσεις ψιθυρίζει κάτι μέσα απο τα δόντια του...ενώ πολλές φορές νευριάζει
αν τον ρωτήσεις πια κοπέλα δουλεύει και σου απαντάει να περιμένεις να την δείς ή αυτή που βλέπεις πάντα , ενώ εσύ μπορεί να μην την έχεις ξαναδεί....δεν
το κρύβω ότι πολλές φορέςς δεν έχω περάσει με κοπέλα λόγο της συμπεριφοράς του. Κλασσικά στο πρόγραμμα πολύ σάλτσα , η κοπέλα είναι πολύ καλή , κάνει τα πάντα και
συνεχίζει , εκτός από πρωκτικό , τα πάντα με προφύλαξη.

Περίμενα λίγο στο σαλόνι κάνα 5λέπτο και τελικά απο το δωμάτιο βγήκε η Ιωάννα. Η Ιωάννα είναι ένα μελαχρινό κονοπούτανο με μαλλί μέχρι τους ώμους , 25 χρονών
μιλάει καλά ελληνικά , δεν είμαι σίγουρος για την χώρα καταγωγής , έτσι κι αλλιώς δεν με ενδιαφέρει , αλλά μάλλον Αλβανίδα. Έχει κανονικό σώμα , πολύ ωραία
2.5άρια βυζία που η ρόγες αν και μέσα κοιτάνε ταβάνι , ενώ περπατώντας ειδικά πάνω στα τακούνια της ο κώλος της είναι σαν να χορεύει.Στο πρόσωπο είναι κάπως άγρια.

Μίας και είναι γιορτινές μέρες και δεν έχω σκοπό να χαλαστώ για τίποτα πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο μίας και σωματικά η κοπέλα μου άρεσε. Πήγα στο τελευταίο
δωμάτιο δεξιά στο τέλος του διαδρόμου. Όσες φορές και αν μπώ σε αυτό το δωμάτιο θυμάμαι τα δεκάδες γαμήσια που έχω κάνει με την Χριστίνα την "Καζακστανη".
Η Ιωάννα δεν άργησε να έρθει. Στο δωμάτιο μπήκε με κατεβασμένο το κεφάλι , της ευχήθηκα χρόνια πολλά και απάτησε πολύ χαμηλόφωνα και ξεψυχισμένα.

Την ανέβασα απο πάνω μου και άρχισα να γλύφω τις βυζάρες της ενώ παράλληλα μάλαζα τα υπέροχα κωλομάγουλα της .Αυτή δεν είχε καμία ανταπόκρισή ή συμμετοχή
απλά καθόταν. Την έστησα στα τέσσερα και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της αλλά πολύ γρήγορα γύρισε και είπε να φορέσουμε το προφυλακτικό....Της είπα κάτσε να μου
σηκωθεί πρώτα...Μου τον έπαιξε λίγο , της είπα να μου κάνει ισπανική και μου έκανε με τα χίλια ζόρια...

Πέρασμα προφυλακτικού και μάλιστα με άγαρμπο τρόπο. Τής είπα να ανέβει απο πάνω μου , το έκανε αλλά όλα τα έκανα εγώ , μετά απο λίγο την έστησα στα τέσσερα ,
καλό στήσιμο και ωραία θέα , άρχισα να την γαμάω χαλαρά και μετά σε ποιο γρήγορους ρυθμούς όπου δεν είχε πρόβλημα . Περίπου στο 8λέπτο ακούστηκε η φωνή του
τσάτσου , έλα κοπέλα ....Η Ιωάννα δεν έδωσε σημασία και δεν μου είπε τίποτα. Της ζήτησα να σηκωθούμε όρθιοι . Στηρίχτηκε και τα χέρια στον τοίχο και εγώ την
γάμαγα πίσωκολλητά κρατώντας τις βυζάρες της. Μετά από λίγο τελείωσα.

Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 12 λεπτά , η Ιωάννα δεν βιάζεται αλλά δεν έχει και καμία συμμετοχή. Δεν νομίζω ότι με βάση αυτά που έζησα να μπορώ να την προτείνω
σε κάποιον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.357
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού