Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την Ελένη εγώ την είδα πρώτη φορά την προηγούμενη εβδομάδα σε βραδινή τσάρκα.Εντάξει είναι αρκετά ομορφούλα δεν την λες άσχημη...Δουλεύει απ'ότι κατάλαβα βράδια.Αφού έκανα μία σύντομη τσάρκα στα γύρω μαγαζιά πέρασα δωμάτιο...

Ήρθε μετά από δέκα λεπτά καθώς είχε πελάτη...Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία καστανόξανθη κοπέλα γύρω στα 25 με όμορφο καλλίγραμμο σώμα,μικρό στήθος,ωραία μελαμψή επιδερμίδα με όμορφα tattoo...

Αμέσως με το που μπήκε δωμάτιο ξεκίνησε να με χαιδεύει,με ρώτησε αν θέλω ελεύθερο στοματικό και ξεκίνησε...Πολύ μηχανική η πίπα της χωρίς περιποίηση της ευρύτερης περιοχής απλά ένα σύντομο ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού της...Εν τω μεταξύ και πάρα πολύ σύντομο...

Ξεκινήσαμε το σεξ με αυτή από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς...Αλλαγή για πισωκολλητό όπου εντάξει έχει καλή θέα το στήσιμό της...Και τελείωμα ιεραποστολικά με κάπως πιο αργούς ρυθμούς...Αφού βέβαια έβλεπα το τέλος να πλησιάζει αφαίρεσα το προφυλακτικό και τελείωσα στο στήθος της...

Μάζεψε τα εσώρουχά της και αφού ανταλλάξαμε ευχές αποχώρησε...
Εντάξει δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο μονο για την εμφάνισή της είναι να την επισκεφτείς...Είναι πολύ μηχανικές οι υπηρεσίες της...

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ελένη,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού