Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταθεση στο Ιασωνος το 10αρι στον οροφο περιπου στις 9:30 το βραδυ.Μας παρουσιαστηκε η Χριστινα-ειναι μια κοπελα από Ρουμανια 23χρονων σχετικα ψηλη,μελαχρινη με ισιο μαλλι,μικρο βυζι ,περιφερεια λιγο φαρδυτερη απ το υπολοιπο σωμα και κωλαρακι καλο στο οποιο αν θυμαμαι καλα πρεπει να εχει και ένα τατου πανω από αυτό Χμμμ; Προφανως είναι η ιδια Χριστινα που αναφερουν και οι συναγωνιστες πιο κατω.Κατι ασχετο εγω άλλη φορα που ειχα περασει ειχα δει νομιζω καποια με το ονομα Χριστινα αλλα ηταν μια χοντρη προφανως συνωνυμια ποιος ξερει...Τεσπα στο θεμα μας τωρα δινω το δεκαρικο στην γιαγια τσα2 και περναω στο δωματιο στο βαθος.Μεγαλο,καθαρο με όλα τα απαραίτητα ακομα και ζεστο νερο.Αφου γδυνομαι περιμενω την γκομενα να ερθει.Μπαινει μετα από λιγο με ναζι και πουτανια ερχεται κοντα μου ξαπλωνει καπως στο πλαι μου και αρχιζει καποια χαϊδολογήματα κλπ παιχνιδακια.Στη συνεχεια ξαπλωσα και εκανε λιγο γλυψιμο στο στηθος μου μεχρι να μου σηκωθεί και να βαλει την καποτα.Αφου την εβαλε αρχισε πιπα καλη θα ελεγα και θορυβώδεις σλουρπ-σλουρπ.Με μπαλακια παροτι ξυρισμένα η κωλοτρυπιδα δεν ασχοληθηκε καθολου εν αντιθεση με τα λεγομενα των κατω συναγωνιστων.Στον αγωνα τωρα ξεκινήσαμε ιεραποστολικο σε κανα δυο παραλλαγες ειχε καλη συμμετοχη γλυφωντας αυτια και φιλώντας με στο λαιμο.Στην συνεχεια με δικη της προτροπή ανεβαινει από πανω και πατωντας με τα τακουνια στο κρεβατι χοροπηδαγε πανω στον πουτσο μου.Οταν κουραστηκε με αεροπλανικη κινηση μου στηνεται στα τέσσερα και εκει αρχισα να την γαμαω δυνατα ριχνωντας της παραλληλα και κανα δυο χαστουκακια στο κωλαρακι.Μετα από λιγο τελειωσα.Σε γενικες γραμμες ένα καλο γαμησακι στο δεκαρικο σε ένα καθαρο χωρο με μια ενδιαφερουσα κοπελα τοσο εμφανησιακα οσο και υπηρεσιακα αλλα προσωπικα όπως εγω το ειδα δεν μπορω να δικαιολογησω τις τοσο διθυραμβικες κριτικες των συναγωνιστων πιο κατω.Αλλα αυτά είναι και γουστα οποτε παω πασο.
Υ.Γ Αν και στο δωματιο δεν ειδα από μερια της κανα φοβερο ζηλο για γλωσσοφιλα ,αυτό εξελιχθηκε στο σαλονι όταν ειχα βγει για να φυγω ηρθε με καυλαντιζε και μου εκανε στενο μαρκαρισμα το οποιο απεφυγα διακριτικα αν και αυτή επεμενε.Αυτα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2014
''αλλα προσωπικα όπως εγω το ειδα δεν μπορω να δικαιολογησω τις τοσο διθυραμβικες κριτικες των συναγωνιστων πιο κατω''
Συμφωνω!!! Το στενο μαρκαρισμα στο σαλονι της το εμαθε η Ρωσιδα τσατσα απο Κολωνου 30β!!
22 Δεκεμβρίου, 2014
Γιατι εχει παιξει και Κολωνου αυτή?
22 Δεκεμβρίου, 2014
μαλον αποτα καλητερα μωρα σε ορεξη από τη εχω καταλαβει κολονο αυτή την περιοδο με ορεξη για πουτσα κ γλυψιμο και από τις διο πλευρες
24 Δεκεμβρίου, 2014
Ναι Τσαρκαλακο , την περασμενη ανοιξη και το καλοκαιρι.
25 Δεκεμβρίου, 2014
Μια χαρά πέρασες!Πάντως είναι στην τυπική συμπεριφορά των Ρουμάνων: με τα ... φεγγάρια τους!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5