Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καιτη απο ουκρανια....
Ομορφουλα ξανθια κοπελιτσα γυρω στο 1.60 και κατι...με υπεροχο κωλο ψαρωνεις αμεσως οταν τον αντικριζεις,πολυ ομορφα ματια, ομορφα χειλη,θετικη διαθεση...υπακουσα αμεσως στο πορνενστικτο μου,και περασα στα ενδωτερα....η κοπελια ηρθε μετα απο περιπου 10 λεπτα.....μεσα στο χαμογελο....μιλαγαμε μονο στα αγγλικα....επεσε επανω μου σαν να ημουν ο γκομενος της...αρχισε να με γλειφει παντου...εγω αρχισα αμεσως να χαιδευω την υπεροχη κολαρα της...εδω να σημειωσω οτι διαθετει τρομερη επιδερμιδα...απο τα ομορφοτερα κωλομαγουλα που εχω αγγιξει ποτε...αρχισε μια υπεροχη πιπα υγρη χωρις καθολου δοντι,ακρως αισθησιακη.....μου εγλειφε μια τον κορμο μια το κεφαλι μια ολο μαζι,υπεροχη....ειχε και διαρκεια..αν δε τη σταματουσα θα εχυνα ανετα στο στομα της...αλλα ηθελα οπωσδηποτε να φαω αυτο το υπεροχο μουνακι.....τη σταματησα λοιπον,μου εβαλε προφυλακτικο...και της ζητησα να ερθει απο πανω μου...ανεβηκε μεταχαρας,και αρχισε να γαμιεται μονη της με ενταση....μετα απο εναμισυ περιπου λεπτο αφου μου ειχε γινει μπετοβεργα,και εκεινη κοπανιοταν επανω,ενιωσα στα μπουτια μου κατω απο τα κωλομερια της πολλα υγρα....το μωρακι ειχε χυσει...ενιωθα τους σπασμου της και την ανασα της...μιλαμε για πολλα υγρα...αφου πηρε μια ανασα τη γυρισα ιεραποστολικα,και αφου της εκανα ενα τρελο γλυφομουνι,στο πεντακαθαρο αιδοιο της,αρχιζα να της το πινελιαζω με το πουτσο μου χωρις να της το βαζω..ειχε τρελαθει αυτη απο τη καυλα..αφου τη βασανισα λιγο ετσι αρχισα να της το βαζω με δυναμη..μετα απο κανα διλεπτο αρχισε παλι να χυνει...ε αυτο δε το ειχα ξανασυναντησει.....μετα τη γυριζω πισοκολλητο εκανα ενα περασμα απο το πεντακαθαρο κολαρακι της..(δε μου το εδωσε)....και απολαυσα τη θεα της κωλαρας της...φοβερες καμπυλες......αφου τη χορτασα και εκει...αραξα ανασκελα και της ζητησα να με τελειωσει αυτη...αμεσως ηρθε απο πανω μου και εκανε αυτο που της ζητησα,...αχορταγα.....μετα απο λιγο σηκωθηκε πλυθηκε ...την ευχαριστησα θερμα για τις υπηρεσιες της μιλησαμε λιγο για το ποτε εργαζεται εκει....μου ειπε μια πρωι μια απογευμα...της ειπα θα ξαναρθω συντομα..μου εδωσε ενα γλυκο φιλι και αποχωρησε.....συστηνεται.......και κανει τιμια τη δουλεια της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Καίτη
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2014
Ευχομαι παντα τετοια Κλεοβουλα!!!!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1