Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερα το βραδυ στις 2.30 νωμιζω οτι βρικα ενα διαμαντακι!! Μετα απο ξενυχτι ειπα να παω να κανω μια καταθεση στην τραπεζα της Λιοσιων που παντα εχει βολικο παρκιν. Εκανα την γνωστη τσαρκα στην Τροφωνίου και να πω την αληθεια δεν περιμενα τιποτα σπουδαιο! Ομως στην Τροφωνίου 13 αριστερα βρικα ενα σχετικα λεπτουλι και ξανωθο μωρο (Ρωσιδα μαλλον) με απτεστα ελληνικα, στην αρχη την περασα για Ελληνιδα, και η γνωστη Ρωσιδα τσατσα μου ειπα το ποιημα και 20ευρω! Λεω και σκατα να ειναι το γαμησι τουλαχιστον αξιζει το μωρο! Μπικα και μετα απο λιγο ερχεται το μωρο και μετα τις μικρες χαιρετουρες ηρθε για χαδια και με στινει με ανοιχτα ποδια για να μου γλυψει μπαλες μεχρι κωλο..εκει τρελαθικα! Ειπα πως θα τελειωνα αμεσως ομως κατα κακη της συμπτωση το ποτο ειχε κανει το θαυμα του και μετα απο 10λεπτα τα παρατισε μονη της και ανεβικε απο πανω μου! Με πολυ συμετοχη και ομορφο κολαρακι...του οποιου η θεα με εκανε και παρεδωσα σωμα και πνευμα! Συστινω ανεπιφυλακτα ...εγω αν οχι αυριο σιγουρα μεθαυριο θα ξαναπαω! Δουλευει βραδινη βαρδια απο οτι μου ειπε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2008
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
1 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
4
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού