Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βραδακι παρασκευης και ειπα να περασω απο ρεμουνδου21 μιας και γνωριζα οτι εκει θα ειναι η κουκλαρα μιλφ Υβον ετσι δινω το20ευρω και περναω δωματιο.Μετα απο λιγο ηρθε η υβον και αφου τα ειπαμε λιγο αρχισε με ωραια προκαταρκτικα χαδια φιλια σε στηθος και σωμα γενικοτερα ενω εγω ασχολιομουν με τις υπεροχες φυσικες βυζαρες της καθως τις εφερε στο προσωπο μου.Στη συνεχεια μου εκανε ενα πολυ καλο ισπανικο και αφου ειχα φτιαχτει αρχιζει τσιμπουκι με καποτα με τεχνικη και χωρις χερι.Αφου ειχα ανεβασει στροφες την στηνω στα τεσσερα με θεα την τουρμπατη κωλαρα της kαι αρχιζω να της το χωνω για τα καλα,λιγο πριν πιασω κοφτη αλλαζουμε σταση σε ιεραποστολικο με την υβον να ανοιγει διαπλατα τις ποδαρες της αφου εχει μεγαλη ευλυγισια(αθλητρια ενοργανης γυμναστικης για χρονια και με διακρισεις)πραγμα που εκανε πιο ανετες και εντονες τις βυθισεις δεν αργησα και πολυ να τελειωσω ευχαριστημενος.Γενικα ηταν αλλη μια επιτυχημενη καταθεση με μια πολυ ωραια γυναικα εμπειρη και σωστη επαγγελματια.Ειμαστε πολυ τυχεροι που μπορουμε να απολαμβανουμε αυτη τη μιλφαρα σε αυτο το μαγαζι εκτος απο τα στουντιο που δουλευει και την γνωρισα πριν τρια χρονια περιπου συστηνεται ανεπιφυλακτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Υβόννη
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2014
σε ποιο στούντιο δουλεύει?Χμμμ;
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 113062
17 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γεια σου φιλε δουλευει Κηφισου60 και θεσσαλιας136 Ελεωνα στο φαναρι που ειναι στην Καβαλας στο υψος των καφε μικεκανεις αριστερα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2