Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από πολύμηνη αποχή, αποφάσισα να κατηφορίσω ξανά στα βρώμικα στενά της Φυλής. Μπήκα σε κάποια από τα σπίτια αλλά όταν έφτασα στη γωνία με Φωκαίας, ήξερα ότι θα στρίψω αριστερά για να δω αυτή την Εστέλ για την οποία μιλάνε όλοι...
Μπαίνω λοιπόν στο 27Β, μετά από λίγο βγαίνει η Εύα με την κοπέλα και φυσικά το βλέμμα μου πέφτει πάνω στις λαχταριστές βυζάρες της, ίσως το καλύτερο φυσικό στήθος που έχω δει. Μαύρα κατσαρά μαλλιά επίσης, μοντελέ σώμα, για την προέλευση της κοπέλας θα σας γελάσω, μπορεί να είναι και Αλβανάκι. Λέω από μέσα μου "όντως, έχεις βυζάρες η τύπισσα". "Δωμάτια δεν έχει" σκέφτομαι, θα κάνω τη βόλτα μου και θα γυρίσω. Πηγαίνω μέχρι το 84 για να δω τη Μάγια, η οποία κλασσικά βαριόταν και θα με ξεπετούσε πάλι. Οι βυζάρες της Εστέλ με είχαν μαγνητίσει και με έφεραν ξανά στη Φωκαίας...
Για καλή μου τύχη πάλι δεν έχει κίνηση, βγαίνει η Εστέλ με το άσπρο στριγκάκι της, δίνω 50αρικο στην Εύα και περνάω στο δωμάτιο. Μετά από λίγο, μπαίνει και η κοπέλα, ευγενική, μου φέρνει τα ρέστα και μου λέει "ευχαριστώ πολύ". Μου πιάνει για λίγο την κουβέντα αλλά εγώ δεν αντέχω, θέλω να παίξω με τα μαστάρια της. Δίνω χαστούκια στο πρόσωπό μου με τα βυζιά της, τη γλείφω, τη ρουφάω (τη δάγκωσα κιόλας καταλάθος) μετά με ξαπλώνει και αρχίζει να μου μαθαίνει ξένες γλώσσες, καβλώνοντάς με απίστευτα. Πέρασμα προφυλακτικού, πίπα με πολλή διάθεση, αλλά όχι τόσο καλή, ένιωθα τα δόντια της. Προς τιμήν της, κατάλαβε ότι με πονάει και με ρώτησε. Π΄ρωτη στάση από πάνω, βαθιά καθίσματα, γύρισμα στα τέσσερα για αρκετή ώρα με τη μεσούλα της να με καβλώνει, ιεραποστολικό και τέλος, όπου συνέχισα να μπαίνω μέσα της με αργό ρυθμό για να στραγγίξω.
Συνοπτικά, ίσως το καλύτερο μωρό αυτή τη στιγμή στη Φυλής, που διανύει την πιο "παραγωγική" της περίοδο. Τα 20 ευρώ είναι λίγα για αυτή τη μουνάρα, αλλά μην περιμένετε να μπείτε μέσα και να σας στείλει αδιάβαστους, θα απογοητευτείτε. Θα τολμούσα και δεύτερη φορά, για τρίτη δεν ξέρω. Καλά να περνάτε και μακριά από πουτάνες που δεν πληρώνονται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εστέλ
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2014
Ξέχασα να αναφέρω ότι μου έγλειψε λίγο τη ρώγα και μου ζουλούσε τα αρχίδια πριν μου περάσει το σκούφο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1