Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Ρενάτα την είχα δει σε τσάρκες μου και την είχα βάλει στο μάτι...Λοιπόν είναι μοντελάκι στο σώμα,καλλίγραμμη με βελούδινη επιδερμίδα,σχετικά μικρό στήθος,ένα ωραίο ταττού στη μέση και ωραίο κώλο...Εντάξει στο πρόσωπο σε κάποιους μπορεί να μην αρέσει,αλλά για τα μαγαζιά της Φυλής πιστεύω πως είναι απ'τις πιο ωραίες παρουσίες στη βάρδια...
Δωμάτιο σχετικά καθαρό παρόλο που μπαινοβγαίναν συναγωνιστές καθώς μαζί της εκδιδόταν και η Ξένια μία που δεν μου κάνει εμφανισιακά το "κλικ"...

Προκαταρκτικά λιγοστά αλλά ικανοποιητικά με φιλιά στο στήθος μου και το λαιμό μου.Να σημειώσω πως γλωσσόφιλα δε παίζουν...Πίπα καλή με διάρκεια αλλά όχι περιποίηση της ευρύτερης περιοχής!Σεξ σε δύο στάσεις,ιεραποστολικό όπου με άψογη συμμετοχή πέρασαν λίγα λεπτά για να συνεχίσουμε σε πισωκολλητό.Είναι κρίμα τέτοιο κορμί να μη το στήσεις στα τέσσερα,εκεί μας βρήκε το τέλος με αληθοφανείς αναστεναγμούς από μέρους της...

Αυτά για τη Ρενάτα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2014
"Δωμάτιο σχετικά καθαρό παρόλο που μπαινοβγαίναν συναγωνιστές καθώς μαζί της εκδιδόταν και η Ξένια"
Εννοείς οτι πήγαινε η παρτουζίτσα σύννεφο ή κάθε μια ξεχωριστά; Διότι το πέρασα ένα χέρι το Ρενατάκι, αλλά θα ήθελα να ξέρω ΑΝ παίρνει ταυτόχρονα 2 άντρες!!
10 Δεκεμβρίου, 2014
Δεν άκουσα ανακοίνωση για παρτούζα...Θα περάσω για επιβεβαίωση όμως και θα ενημερώσω...
10 Δεκεμβρίου, 2014
Π'ερασα κ γω να τη ρωτήσω τις προάλλες αλλά ήταν κλειστό.. Ευχαριστώ που θα ρωτήσεις! Ενδιαφέρομαι για να πηδήξω το Ρενατάκι (ή κ καμιά άλλη κοπελίτσα που παρτουζώνεται αν έχετε να μου προτείνετε καμία καλή μίας κ είμαι νέος στην περιοχή κ ακόμα ούτε τα νούμερα δε γνωρίζω) με ένα φίλο μου κ όχι να πάρω δυο γυναίκες μαζί! Δε μου κάνει "κλικ" ούτε εμένα η Ξένια!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3