Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σημερινη καταδρομικη στο Μεταξι για καταθεση.Μπαινω στο εν λογω οίκημα στο ισογειο και μας παρουσιάζεται η Μαρια το Αλβανακι που ειχα δει τις προαλλες στον οροφο.Ενα κοντο,αδυνατο κοριτσι με σχεδόν ανυπαρκτο στηθος και χαριτωμενη φατσα.Απ την προηγουμενη φορα ειχε μπει στην λιστα και μαλιστα ειχα ψαξει και καμια πληροφορια για το τι εστι και ο φιλος Dude007 μου ειχε πει ότι είναι μετρια στα ενδοτερα και τελικα ειχε δικιο.Τεσπα μου εκανε πεσιμο στο σαλονι και ουσιαστικα με εσυρε στο δωματιο και επειδή ειχα σκοπο να την παρω ενεδωσα και μπηκα.Μπηκα στο μεγαλο δωματιο δεξια της εισοδου.Αφου ετοιμαστηκα μετα από λιγο ηρθε και η Μαρια μεσα.Τη ρωτησα ονομα κλπ το ιδιο και αυτή με ρωτησε αν είμαι Ελληνας κλπ κλπ.Στα του αγωνα προκατ. μηδεν ουσιαστικα μονο μερικα παιξιματα του πεους μου μεχρι λιγο να σηκωθεί και μετα φοραει καποτα και αρχιζει τσιμπουκι το οποιο ηταν μικρης διαρκειας και σχετικα αδιαφορο.Σε ότι αφορα τον αγωνα αφου εβγαλε το σουτιεν με δικη μου παροτρυνση αν και το στηθος της είναι μηδεν(φανηκε να εχει καποιο κομπλεξ με αυτό) στηθηκε για ιεραποστολικο.Την ξεκινησα με ποδια στους ωμους δηλαδή σε μια πιο απομακρη εκδοχή του ιεραποστολικου καθως εβλεπα ότι δεν είναι για πολλα πολλα αλλα αυτή με τραβηξε κοντα της και εκει πιστεψα ότι θα εχουμε καποια ανταποκριση ότι θα παιχτεί κατι πιο ζεστο.Ναι μεν τα κορμια μας ηταν κολλημένα και τα κεφαλια μας πολύ κοντα αλλα αν και γω εδωσα αρκετα φιλακια στο λαιμο,στηθος της κλπ δεν πηρα ανταποκριση παρα μονο ένα φιλακι στο μαγουλο κατά τα αλλα ηταν σε παθητικο ρολο.Εν ολιγης ουτε ζεστη ουτε κρυο δεχοταν ότι της εκανα απλα δεν ανταπεδιδε.Το σκηνικο τελειωσε όπως ξεκινησε δηλαδή στο ιεραποστολικο.Με ευχαριστησε και εφυγε.Μια μετρια συνευρεση που θα ξεχαστεί συντομα και δεν θα επαναληφθεί στο μελλον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού