Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
γεια σας μαγκες αν και παλιος στα μπουρδελα δεν ημουν μελος του σαιτ.επειτα απο εξοδο σε μαγαζι της οδο βεικου στο γαλατσι οι καυλες βαραγανε κοκκινο επισκεφτηκα λοιπον τον εν λογο οικο.παρκινγ ευκολο επι αχαρνων μιας και το περασμενο της ωρας το επετρεπε.(τεσσερις το πρωι και καθημερινη ειναι ολα νεκρα).ανεβαινοντας τα σκαλακια του οικου η υπηρεσια μου παρουσιαζει την ελενη.αν δεν κανω λαθος παλια δουλευε σε στουντιο.η κοπελα για τα γουστα μου ειναι πανεμορφη.εμφανιστηκε με τα κοκκινα γυαλακια της που ειναι πολυ καυλε και με καλοσορισε.για οσους δεν την γνωριζουν ειναι μελαχρινη λιγο μαυριδερη με μακρια μαυρα μαλλια και ομορφο προσωπο.εχει βυζαρες και κολαρα.μαλιστα εχει και ενα τατουαζ λιγο παραπανω.το μπλε χαρτονομισμα της ηδονης βγηκε αμεσως.μπηκα γδυθηκα και την περιμενα στο ομολογουμενος μεγαλο κρεβατι.δεν αργησε να ερθει.μπαινοντας με χαιρετισε και χεκινησε προκαταρτικα με γλυψιμο στις ρογες και παρακατω.αρχιδογλειψιμο δεν εκανε αν και δεν μου πολυαρεσει.επαιχε με τα βυζια της πανω στο καυλι μου που ειχε γινει σαν πετρα.επειτα χεκινησε την πιπα που ηταν φυσιολογικη και οχι κατι ιδιαιτερο.παρολα αυτα ειχα καβλωσει πολυ.επειτα ιεραποστολικη σταση που χεκινησα βαθια και γρηγορα.το εργαλειο της ειναι δουλεμενο.επειτα πισοκολιτο οπου σφυγκοντας δυνατα τα κολομερια της με το ενα χερι και πιανοντας τις βυζαρες της με το αλλο τελειωσα.παντως δεν περιμενα να τελειωσω τοσο γρηγορα γιατι το πρωι τον ειχα παιξει αλλα συμβαινουν αυτα.χρονος αναμονις κλασικα ενα τεταρτο.φευγοντας αναψα τσιγαρο και το απολαυσα.παντως λεει να πηγαινεις καθημερινες και ειδικα τετοιες ωρες γιατι ειναι σχετικα ηρεμα τα πραγματα.ελπιζο να βοηθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cupracing, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, @.Dod0s και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού