Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 66 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μιρελα.
(περιγραφη δειτε στις απο κατω κριτικες.)

Χωρος καθαρος,σκοτεινο σαλονι,τσατσα βαριοτανε που ζουσε,δεν βγηκε στην υποδοχη,καθοτανε κουζινα....
Με υποδεχθηκε η ιδια η Μιρελα,πληρωσα 50 αρι για 69 κ γυμνο τσιμπουκι (κατα την γνωμη μου τσιμπαει η τιμη,θα επρεπε να παιζει στο 40 αρι κανονικα...)
Δωματιο ελαφρως κρυο,αλλα καθαρο...επειδη ειμαι πρωην κομμαντο δεν κρυωνω,μονο εαν εχει το δωμα κανα -5....Ματάκι
Χαρτι κουζινας,μωρομαντηλα,σαπουνι υγρο,καθαρα σεντονια κομπλε κ μια καρεκλα για τα ιματια του πελατη.

Η Μιρελα (στο προγραμμα των 50 σε σχεση με το 30 απλο),κανει πολυ καλο εως αριστο γυμνο τσιμπουκι,βεντουζαρει πολυ σε βαλανο,κανει βαθειες ρουφηξειες...πολυ καλο σε διαρκεια τσιμπουκι,χαϊδευει κ μπαλες ταυτοχρονα,στηνεται κ τιμια στο 69 για να γλυψει καποιος την μουναρα της...δυο δαχτυλα ανετα μεσα κ ελαφρως finger fucking...επαιζα ανετα κ με το κωλοτρυπιδι της...καθαριοτητα της κοπελας οκ,θα μπορουσε βεβαια να φοραει κ κανα αρωματακι.....επαιξε κ ελαφρως με τις μπαλες μου κ με ρουφηξε αισθησιακα κ με προσηλωση.Μπραβο για το τσιμπουκι της.
Στο απλο προγραμμα που ρουφαει με καποτα (καποτέ τσιμπουκι) ειναι πολυ απλο, σχεδον παντα ολιγον βιαστικο κ δεν εχει καμμια σχεση με το γυμνο που κανει.
Σεξ απο πανω,οπου δεν το πολυεχει με μενα,το δοκιμασαμε για λιγα λεπτα κ δεν εφαρμοζαμε καλα σωματικος.
Γυρισμα σε ιεραποστολικο,ανοιγμα τα σκελια καλα,τον τρωει τιμια,φιλακια σε λαιμους,κανα 2 γλωσσο-φιλλα κ ρουφηγμα κ παιξιμο με τα βυζακια της τα καυλωμενα,μου ανακατωσε κ τα μαλλια,υγρανθηκε κ η μουναρα της καλα,εχυσα κ γω βογγωντας σαν ιπποποταμος....στραγγιξα κ τελος.
Καλη καταθεση.Σεξ σε επιπεδα 30 αρικου κ πιπα πολυ πιο πανω απο τον μεσο ορο.Μονο για τη πιπα αξιζει το 50 αρι,κατα τα αλλα στο Σεξ δεν καναμε κατι διαφορετικο σε σχεση με το απλο....κοινως,οσοι δεν τρελαινονται τοσο για ακα πιπετο,ας παιξουν μπαλα με 30 αρι κ τα ρεστα βενζινα να ουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.098
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2014
"κανα 2 γλωσσο-φιλλα"......Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!

Ωραίος...
05 Δεκεμβρίου, 2014
μονο πιπα τοπ μπιλυ...Γλώσσα
18 Δεκεμβρίου, 2014
επαρχια μας πηδανε απο αποψη τιμων ΘυμόςΘυμόςΘυμός
μονο απο ΕΝΦΙΑ γλιτωνουμε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3